W trosce o naszych klientów

Troszczymy się o życie, Dbamy o klienta, Działamy etycznie i transparentnie, Razem jesteśmy lepsi – nasze wartości promujemy w codziennym życiu naszej firmy. Społeczna odpowiedzialność biznesu jest dla nas bardzo ważna i nie kończy się na granicach bryły budynku. Troszczymy się o przestrzenie wokół inwestycji i staramy odpowiadać na potrzeby przyszłych oraz okolicznych mieszkańców. Prowadzimy akcje społeczne dla dzieci w szkołach zlokalizowanych nieopodal naszych budów. Podejmujemy dialog z klientami, tworząc dla nich praktyczne poradniki.

Bezpieczni w domu i mieszkaniu

Dlaczego nie wolno wpuszczać obcych osób do domu lub zostawiać bałaganu na podłodze, jak wezwać pogotowie czy straż pożarną, oraz jak w łatwy sposób zapamiętać podstawowy numer alarmowy – 112? Na te i wiele innych pytań odpowiadają bohaterowie z kampanii społeczno-edukacyjnej Skanska „Bezpieczni w domu i mieszkaniu”. Oglądając perypetie bajkowych bohaterów -  Pani Jadwigi Nieład-Niedbały, jej sąsiada - Pana Tomasza Miarki oraz niesfornego kota Leona - dzieci dowiadują się, co może powodować wypadki w domu i jak im zapobiegać.

Akcja „Bezpieczni w domu i mieszkaniu” powstała w 2016 roku i jest prowadzona w szkołach podstawowych, zlokalizowanych w pobliżu inwestycji mieszkaniowych Skanska. Edukacja jest prowadzona w trakcie bezpośrednich spotkań z dziećmi, ale też poprzez stworzone przez Skanska narzędzia: kolorowanki, apteczki, magnesy i odblaski. 

Dowiedz się więcej o akcji "Bezpieczni w domu i mieszkaniu"

Seria poradników

Dzięki naszej serii poradników poznasz informacje, pomocne przy kupnie nowego mieszkania. Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania, podejmujemy najbardziej nurtujące tematy. Przeprowadzamy przez cały proces kupna mieszkania – od podjęcia decyzji, aż po odbiór kluczy.

Dowiedz się więcej na temat naszych poradników.

Cykl filmowy

Od ponad roku realizujemy również filmowy cykl poradnikowy „Deweloper radzi”. W przystępny sposób przekazujemy naszym klientom praktyczne porady z branży mieszkaniowej. Nasi specjaliści zdradzają m.in. jak przygotować się do zakupu mieszkania na kredyt, radzą, jak zabezpieczyć finanse, na co zwrócić uwagę wybierając nowy adres, opowiadają, czym jest smart home i eko mieszkanie. 

Posłuchaj specjalistów