Mieszkanie E0005

Dostępne

Dwupokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem. Duże okna, od strony północno-zachodniej, w salonie zapewniają bardzo dobre doświetlenie wnętrza. Mieszkanie o ścianach łatwych do aranżacji.

Informacje o mieszkaniu
Status: Dostępne
Numer mieszkania: E0005
Budynek: Budynek E
Piętro: 0
Powierzchnia: 41,02 m²
Balkon:
Planowany koniec budowy: Q2 2018
Uwaga: Możliwe są niewielkie różnice pomiędzy powierzchnią Więcej... zaprojektowaną, a powierzchnią po pomiarze powykonawczym. Urządzenia sanitarne i kuchenne, drzwi wewnątrzlokalowe oraz materiały wykończeniowe podłóg nie stanowią wyposażenia lokali mieszkalnych. Rozmieszczenie wyposażenia przedstawiono jako przykładowe. Powierzchnie wyliczono zgodnie z normą PN-ISO 9836:1997 Podane wartości powierzchni mogą ulec niewielkim zmianom, rzeczywiste zostaną określone w dokumentacji powykonawczej na podstawie pomiarów dokonanych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nawiew świeżego powietrza będzie realizowany za pomocą nawiewników okiennych i/lub ściennych.

Skorzystaj z naszej pakietowej oferty, obejmującej projekt aranżacji, szeroki wybór materiałów wykończeniowych i terminową realizację. Gwarantujemy przejrzystość kosztów i pełną kontrolę.

Więcej..