Zapraszamy do Home Center - biura sprzedaży mieszkań Skanska w biurowcu Spark, al. "Solidarności" 173

Na parterze biurowca Spark powstała strefa klienta - showroom. Na miejscu można zapoznać się z ofertą mieszkaniową Skanska oraz wybrać detale wykończenia wnętrz. Spotkania z doradcami odbywają się w kameralnej atmosferze i dobrze zaprojektowanej przestrzeni. Zapraszamy!

Grupa Skanska w najbardziej innowacyjnym biurowcu w Polsce

Spark to pierwszy biurowiec, który otrzyma certyfikat WELL i jednocześnie pierwszy budynek w regionie CEE w tak zaawansowany sposób zintegrowany z aplikacją mobilną. W oddanym już do użytku budynku Spark powstała nowa siedziba główna wszystkich spółek Skanska w Polsce.

Dzięki przenosinom do Spark Skanska tworzy pierwszy raz wspólną siedzibę główną wszystkich jednostek biznesowych w Polsce. Spółki: budowlana, biurowa i mieszkaniowa Skanska zajęły już ok. 7 400 mkw. powierzchni na 5 piętrach pierwszego biurowca Spark.

Nowa strefa klienta

2 lipca otworzyliśmy Home Center. To zaprojektowane w nowoczesnym skandynawskim stylu 300 m kw. powierzchni, z antresolą i blisko 60 m kw. przeszklonych ścian. Nasz Home Center jest unikalnym miejscem na mapie Warszawy, w którym klient może zrealizować wszystkie swoje potrzeby związane z zakupem mieszkania – od wyboru lokalu, poprzez uzgodnienie zmian lokatorskich, po zakup pakietu wykończeniowego lub uzgodnienie indywidualnej aranżacji z obecnym na miejscu architektem wnętrz. 

Zapraszamy do nas!

Dostępny na miejscu stół multimedialny umożliwia wizualizację wszystkich naszych inwestycji mieszkaniowych, które obecnie realizujemy w Warszawie. Wyodrębnione przestrzenie to komfort spotkań i rozmów z konsultantami, a przede wszystkim możliwość poznania pełnej oferty naszych inwestycji oraz możliwości finansowania zakupu. Zapraszamy na pyszną kawę oraz cukierki!

Nasze projekty w sprzedaży