Holm House 4

Warszawa, Mokotów, ul. Zdziechowskiego 4

Gotowe mieszkania już od 29 000 zł/m2. Garaż w cenie.

Wyślij zapytanie
Dzień dobry, Interesują mnie informacje dotyczące inwestycji: Holm House 4 oraz podobnych. Proszę o kontakt.
+48 22 509 99 99 pon. - pt. 9.00 - 17.00

Powierzchnia

m2
m2
92 m2 103 m2

Cena za m2

26 587 zł 27 022 zł

Cena

2 496 000 zł 2 745 600 zł

Cechy dodatkowe

Status

Wybrane filtry
Edytuj filtry

Mieszkania gotowe do odbioru

Czwarty etap osiedla Holm House został pomyślany tak, by wpasować się w założenie architektoniczne, które od kilku lat powstaje przy ul. Zdziechowskiego. Osiedle zaprojektowane przez HRA Architekci strukturą nawiązuje do uznanych przez tutejszych mieszkańców cech dzielnicy: kameralności i wielkomiejskości. Z jednej strony urzeka ciekawie zaprojektowanymi zielonymi przestrzeniami i wewnętrznymi dziedzińcami między budynkami, z drugiej mądrze urządzoną przestrzenią budynków.

W budynku przewidziano przestrzeń dla całodobowej ochrony i miejsce w którym będzie można przechowywać przesyłki kurierskie. Pod budynkiem powstał dwukondygnacyjny garaż z komórkami lokatorskimi i boksami rowerowymi.

Szczegóły inwestycji
Powierzchnia mieszkań 26 - 108 m²
Liczba pokoi 1 - 4 pokoje
Ilość pięter od 5 do 7
Lokale usługowe 2
Data ukończenia Q3 2023

Etapy budowy

Start budowy

Po spełnieniu wymogów prawnych, kontrolach oraz zaprojektowaniu dokumentacji rusza budowa Twojego nowego mieszkania. W tej fazie przygotowywany jest plac budowy, wytyczane są budynki, rozpoczynamy wykopy pod fundamenty.

Start sprzedaży

Przedsprzedaż mieszkań ruszyła w styczniu 2022

Stan "Zero"

Moment, w którym budynek „wychodzi z ziemi”. Każdego dnia będzie można przyglądać się postępom prac i dynamicznemu przyrostowi kolejnych kondygnacji. Następuje wylewka betonu, deskowanie oraz zbrojenie stropu.

Stan surowy otwarty

Na tym etapie są już wstawione okna, wykonane są ściany zewnętrzne oraz rozpoczynają się prace wykończeniowe.

Stan surowy zamknięty

Na tym etapie są już wstawione okna, wykonane są ściany zewnętrzne oraz rozpoczynają się prace wykończeniowe.

Pozwolenie na użytkowanie

Na tym etapie roboty dotyczące budynku i terenu otaczającego są zakończone. Przyszedł czas na kontrole przeprowadzane m.in. przez Straż Pożarną, Sanepid oraz Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego (PINB). Jeżeli nie ma zastrzeżeń, zostaje wydane pozwolenie na użytkowanie.

Przekazanie kluczy

Przekazanie kluczy

Wygoda mieszkania

Inwestycja Holm House to propozycja dla osób, które cenią sobie wygodę mieszkania w mieście. Właściciele mieszkań doceniają tu nie tylko estetyczną, nowoczesną architekturę, ale przede wszystkim niezwykle przemyślane rozkłady mieszkań oraz zwiększające komfort rozwiązania – takie jak: nawiewniki antysmogowe w oknach.

Holm House był pierwszą w Polsce inwestycją mieszkaniową z certyfikatem Obiekt bez barier, przyznawanym przez Fundację Integracja. Podobnie jest w przypadku czwartego etapu inwestycji: 40% mieszkań na terenie osiedla zostało przystosowanych do restrykcyjnych wymogów certyfikatu

W okolicy osiedla znajduje się wiele ścieżek rowerowych dlatego przewidziano tu szereg rozwiązań dla cyklistów takie jak: stojaki rowerowe na patio czy wieszaki rowerowe w garażu.

Zrównoważone rozwiązania

Inwestycja Holm House 4, jak większość osiedli mieszkaniowych Skanska, jest certyfikowana w systemie BREEAM – budynek otrzymał ocenę „Very good”. Odznaczenie to dotyczy budynków, które są projektowane i budowane z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Na terenie inwestycji starannie zaprojektowano tereny zielone, na których zostały wprowadzone specjalnie wyselekcjonowane gatunki roślin – głównie krzewy liściaste – zwiększające efektywność filtracji powietrza, a tym samym również walkę ze smogiem. Dzięki zastosowaniu systemu odzyskiwania wody do podlewania zieleni wykorzystywana będzie deszczówka. W częściach wspólnych znalazły się także budki i poidełka dla ptaków i owadów, których obecność przyczyni się do zachowania bioróżnorodności na terenie osiedla.

Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Filtruj mapę
Wyczyść filtry

  Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

  Treść zapytania:

  Dodaj do zapytania lokale z Ulubionych:
  Zapytanie wysłane!

  Dziękujemy, otrzymaliśmy Twoje zapytanie. Nasz doradza skontaktuje się z tobą przez podany adres e-mail lub numer telefonu.

  Ok

  Biuro sprzedaży

  Holm House

  Zapraszamy do umówienia się na spotkanie w biurze sprzedaży.

  biurowiec SPARK, al. "Solidarności" 173, Warszawa

  pon. 9.00 - 17.00
  wt. 11.00 - 17.00
  śr. 9.00 - 17.00
  czw. 9.00 - 17.00
  pt. 9.00 - 17.00

  Wyślij zapytanie