Deweloper realizujący wysokiej jakości projekty mieszkaniowe w Polsce

Firma czerpie ze 130-letniej historii działalności Grupy Skanska na świecie i ponad 100-letniego doświadczenia w budowie domów i osiedli w takich krajach jak Wielka Brytania, Szwecja, Norwegia, Finlandia, Czechy i Słowacja. Rocznie Skanska oddaje w ręce międzynarodowych klientów ponad 3500 mieszkań.

O spółce

Jesteśmy deweloperem, realizującym od 2011 r. na polskim rynku wysokiej jakości projekty mieszkaniowe. Czerpiemy z ponad 130-letniej historii Grupy Skanska i ponad 100-letniego doświadczenia w budowie domów i osiedli w takich krajach jak Wielka Brytania, Szwecja, Norwegia, Finlandia i Czechy.  

Zgodnie z filozofią działania Skanska, stawiamy na budownictwo zrównoważone. Szczególną wagę przykładamy do projektowania obiektów bez barier architektonicznych dla osób o różnym stopniu mobilności i w różnym wieku. Dbamy o zapewnienie równowagi pomiędzy budynkami a strefami zielonymi, a także o przemyślane projektowanie przestrzeni wspólnych dla mieszkańców.  

W Polsce wybudowaliśmy Park Ostrobramska, Osiedle Mickiewicza (etap1, 2 i 3), Jaśminowy Mokotów (etap 1 i 2), Holm House (etap 1 i 2) oraz Park Skandynawia (etap 1). Obecnie jesteśmy w trakcie realizacji kolejnych etapów naszych inwestycji w najbardziej lubianych dzielnicach Warszawy - Jaśminowy Mokotów (etap 3), Holm House (etap 3), Osiedle Mickiewicza (etap 4), Park Skandynawia (etap 2 i 3).  Osiedle Mickiewicza to pierwsze osiedle mieszkalne w Polsce z certyfikatem BREEAM, Jaśminowy Mokotów to pierwsza budowa w Warszawie zasilana wyłącznie energią wiatrową. Holm House to z kolei pionierski projekt mieszkalny z certyfikatem “Obiekt bez barier”. Aktualnie wszystkie nasze inwestycje powstają zgodnie z certyfikacją środowiskową BREEAM. 

Niezwykle istotna dla naszej firmy świadomość środowiskowa, w ślad za którą tworzymy zrównoważone osiedla mieszkaniowe, owocuje uznaniem w oczach ekspertów rynku budowlanego i nieruchomości. Podczas naszej 10-letniej obecności na polskim rynku mieszkaniowym zdobyliśmy szereg branżowych nagród i wyróżnień w takich konkursach jak, Nagroda Architektoniczna Prezydenta m.st. Warszawy; „Lider Dostępności”; PLGBC Green Building Awards, 4Buildings Awards “Zielony Orzeł” oraz “Twórcy Przestrzeni” „ Rzeczpospolitej”, Listki CSR Polityki. Co roku nasze działania w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu są notowane w Raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu. 

Zapraszamy do odwiedzin bloga: greenliving.byskanska.pl 

Misja

Dążymy do tego, by być wiodącym deweloperem miejsc zamieszkania jak najbardziej dopasowanych do konkretnych stylów życia.

Wizja

W Skanska zawsze stawiamy na jakość. Zależy nam na tym, aby nasi klienci czuli się w swoim nowym domu dobrze, bezpiecznie i aby mieli pewność, że zbudowaliśmy go według najwyższych standardów. Dlatego nasze inwestycje realizujemy z uwagą i dbałością o jakość i w zgodzie z naturalnym otoczeniem.

Więcej>>

Skontaktuj się z nami>>

Nasze projekty w sprzedaży