Deweloper realizujący wysokiej jakości projekty mieszkaniowe w Polsce

Firma czerpie ze 130-letniej historii działalności Grupy Skanska na świecie i ponad 100-letniego doświadczenia w budowie domów i osiedli w takich krajach jak Wielka Brytania, Szwecja, Norwegia, Finlandia, Czechy i Słowacja. Rocznie Skanska oddaje w ręce międzynarodowych klientów ponad 3500 mieszkań.

O spółce

Utworzona w 2011 roku w Polsce spółka realizuje projekty ekologicznego budownictwa mieszkaniowego z zastosowaniem skandynawskich rozwiązań architektonicznych oraz idei zrównoważonego rozwoju w budownictwie. Premierową inwestycją spółki w Polsce było osiedle w skandynawskim stylu - Park Ostrobramska na warszawskiej Pradze-Południe przy ulicy J. Nowaka-Jeziorańskiego. W IV kwartale 2016 r. firma zakończyła I etap budowy Osiedla Mickiewicza przy ulicy Rudzkiej w Warszawie. Jest to pierwszy w Polsce budynek mieszkalny z certyfikatem środowiskowym BREEAM, potwierdzający wysoką jakość wykonania, zastosowanie zielonych rozwiązań i podwyższony komfort użytkowania.
Skanska Residential Development Poland jest w trakcie realizacji dwóch inwestycji mieszkaniowych - Jaśminowego Mokotowa oraz Holm House, powstających zgodnie z wytycznymi certyfikatu środowiskowego BREEAM. Jaśminowy Mokotów to także pierwsza budowa w Warszawie zasilana wyłącznie energią wiatrową. Przy inwestycji powstał showroom, łączący biuro sprzedaży z pracownią architektoniczną, oferujący usługę fit outu. Holm House został zaprojektowany według wymagań certyfikatu „Obiekt bez barier”. Budynek pozbawiony barier architektonicznych będzie przyjazny rodzinom z dziećmi, osobom starszym czy z niepełnosprawnościami.

Misja

Dążymy do tego, by być wiodącym deweloperem miejsc zamieszkania jak najbardziej dopasowanych do konkretnych stylów życia.

Wizja

W Skanska zawsze stawiamy na jakość. Zależy nam na tym, aby nasi klienci czuli się w swoim nowym domu dobrze, bezpiecznie i aby mieli pewność, że zbudowaliśmy go według najwyższych standardów. Dlatego nasze inwestycje realizujemy z uwagą i dbałością o jakość i w zgodzie z naturalnym otoczeniem.

Więcej>>

Skontaktuj się z nami>>

Nasze projekty w sprzedaży