Informacje o projekcie

Tylko teraz! Do wybranych mieszkań wykończenie w specjalnej cenie 500zł/m2. Nie zwlekaj i już dziś sprawdź z doradcą warunki promocji. Pula mieszkań ograniczona.

22 509 99 99
mieszkaj@skanska.pl

Oferta dotyczy wybranych mieszkań o metrażu do 58m2 na osiedlach  Holm House 3Park Skandynawia II, Osiedle Mickiewicza 4

Regulamin promocji - pobierz

Mapa


Wskazówki dojazdu

Środek transportu:

Nie udało nam się określić Twojej lokalizacji.
Nie udało się wyznaczyć wskazówek dojazdu

Mapa


Wskazówki dojazdu

Środek transportu:

Nie udało nam się określić Twojej lokalizacji.
Nie udało się wyznaczyć wskazówek dojazdu

Kontakt

Godziny otwarcia biur sprzdaży
pn. - pt. 12.00 - 17.00, sb. 10-15
W trosce o bezpieczeństwo, zachęcamy do umówienia godziny spotkania


22 509 99 99
mieszkaj@skanska.pl

Kontakt

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres do korespondencji: Al. „Solidarności” 173, 00-877 Warszawa ("Skanska"). Może Pani/Pan wycofać udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie pociąga za sobą żadnych negatywnych konsekwencji. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Szczegółowe informacje dotyczące odbiorców Pani/Pana danych osobowych, przekazywania tych danych do państwa trzeciego lub do organizacji międzynarodowej, okresu przechowywania tych danych, profilowania, praw przysługujących Pani/Panu na mocy przepisów o ochronie danych osobowych znajdzie Pani/Pan pod adresem https://mieszkaj.skanska.pl/odo. W przypadku jakichkolwiek pytań, w celu cofnięcia zgody lub skorzystania z przysługujących praw należy skontaktować się ze Skanska wysyłając wiadomość pod adresem poczty elektronicznej: odo_residential@skanska.pl lub drogą pisemną pod adresem siedziby Skanska podanym powyżej.