Twoja wyspa. Twój dom

Apartamenty przy ul. Abramowskiego to mieszkania stworzone zgodnie ze skandynawską filozofią szacunku i otwartości na potrzeby człowieka. Nowoczesne i funkcjonalne, a przy tym kameralne osiedle to fragment małej dzielnicy, którą Skanska buduje w centrum Mokotowa. Twoja prywatna wyspa w środku miasta.

Powierzchnia: 32,07 - 124,94 m²
Liczba pokoi: od 1 do 5 pokoi
Liczba pięter: 8
Lokalizacja: Mokotów, ul. Abramowskiego 30
Planowany koniec budowy: Q4 2018

Postęp prac budowlanych

Start sprzedaży
Start budowy
Stan "Zero"
Stan surowy otwarty
Stan surowy zamknięty
Pozwolenie na użytkowanie
Przekazanie kluczy

Lokalizację Holm House na Mokotowie – w najbardziej lubianej warszawskiej dzielnicy - docenią entuzjaści miejskiej energii i zwolennicy odpoczynku blisko natury. 

Apartamenty wyróżnia jakość materiałów budowlanych i wykończeniowych, dbałość o środowisko naturalne poświadczona certyfikacją BREEAM a przede wszystkim rozwiązania projektowe służące wygodzie mieszkańców, również tych ze specjalnymi potrzebami. Holm House - ponadczasowy projekt który powstał z myślą o komforcie  mieszkańców – jako pierwszy w Polsce uzyska certyfikat Obiekt bez barier. Certyfikat świadczy o dostępności budynku dla osób niepełnosprawnych, możliwości adaptacji 40% mieszkań dla osób o specjalnych potrzebach i o poważnym traktowaniu zasad odpowiedzialności społecznej przez Skanska.  

3 pokoje na Mokotowie z garażem w super cenie

1/1 Mieszkania o podobnym rozkładzie

3 pokoje - 68,62 m²

Piętro 1
1/1 Mieszkania o podobnym rozkładzie

3 pokoje - 64,41 m²

Piętro 1
1/1 Mieszkania o podobnym rozkładzie

3 pokoje - 64,65 m²

Piętro 2
1/1 Mieszkania o podobnym rozkładzie

3 pokoje - 64,42 m²

Piętro 2
Pokaż wszystkie plany mieszkań

Opis inwestycji


Holm House to ponadczasowy projekt, który powstał z myślą o komforcie jego mieszkańców. „Holm” w językach skandynawskich oznacza właśnie małą wyspę, która podkreśla tę ideę . Projekt wykorzystuje naturalne materiały na elewacji budynku i w jego wnętrzach. Warte uwagi są duże drewnianie okna, które zapewniają optymalne naświetlenie. Projekt powstał w renomowanej pracowni architektonicznej HRA Architekci

  • 1 budynek, 147 mieszkań
  • dostępne metraże: od 32 do 114 m²
  • zróżnicowana bryła budynku: 7 i 8 pięter
  • reprezentacyjny dwukondygnacyjny hol z wykorzystaniem wzornictwa projektu Oskara Zięty
  • wewnętrzny ogród przeznaczony wyłącznie dla mieszkańców
  • dwukondygnacyjny garaż z komórkami i boksami rowerowymi
  • lokale usługowe w parterze od strony ulicy
  • projekt renomowanej pracowni architektonicznej Wojciecha Hermanowicza realizowany przez generalnego wykonawcę Skanska S.A.
  • certyfikaty: BREEAM i Obiekt bez barier

Wśród zieleni zostaną umieszczone ławki solarne, umożliwiające ładowanie urządzeń mobilnych. Części wspólne będą objęte monitoringiem. Wewnętrzny ogród przeznaczony będzie wyłącznie dla mieszkańców.

Design


Reprezentacyjny dwukondygnacyjny hol z wykorzystaniem wzornictwa projektu Oskara Zięty.

Oskar Zięta to polski architekt, projektant i twórca jednej z najnowocześniejszych technologii obróbki stali - FIDU. Obiekty tworzone tą metodą wyglądają na lekkie, ale są niezwykle wytrzymałe. Oskar wykorzystał FiDU do stworzenia wyjątkowej instalacji w holu głównym Holm House oraz lamp przed budynkiem.
Współpraca z cenionym na świecie projektantem i jego charakterystyczne obiekty zwracają uwagę na rozwiązania projektowe podnoszące komfort mieszkańców, m.in. lekko otwierane drzwi wejściowe, obniżone progi, podjazdy, certyfikowane i nietoksyczne materiały budowlane i wykończeniowe.

Obiekt bez barier


Holm House jako pierwszy w Polsce budynek mieszkalny ubiegający się o certyfikat "Obiekt bez barier"

Holm House wyznacza nowy standard w budownictwie mieszkaniowym. Certyfikat „Obiekt bez barier” jest gwarancją dostosowania obiektu i jego bezpośredniego otoczenia, do różnych potrzeb mieszkańców i użytkowników. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom powstanie miejsce przyjazne dla młodych ludzi lubiących aktywny tryb życia, osób starszych i z niepełnosprawnościami oraz rodziców z dziećmi. Certyfikat „Obiekt bez barier” posiadają m.in. Lotnisko Chopina w Warszawie i Pałac Prezydencki. 

Dowiedz się więcej o certyfikacie Obiekt bez barier

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów prawnych. Przedstawione na niniejszej stronie wizualizacje mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy ułatwiający przyszłym nabywcom mieszkań zorientowanie się w ogólnym wyglądzie realizowanego Przedsięwzięcia Deweloperskiego. Przedstawione wizualizacje nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r., poz. 121; ze zm.) i nie są wiążące dla Dewelopera.

Lokalizacja


Domowy azyl i prestiżowy adres na wyciagnięcie ręki dzięki idealnej lokalizacji

Doskonała komunikacja – bliskość stołecznego centrum oraz kompleksów biurowych przy ul. Domaniewskiej pozwala na zminimalizowanie czasu dojazdu do pracy i powrotu do domu.

Mapa


Odległość do punktów

Słowo holm z angielskiego oznacza maleńką wyspę, a fonetycznie przywodzi na myśl calm i home, czyli domowe ciepło.

Twoja prywatna wyspa w środku miasta

Nowoczesne i funkcjonalne osiedle to fragment małej dzielnicy, którą Skanska buduje w sercu Mokotowa

Warszawski Mokotów to najpiękniejsza dzielnica miasta, zajmująca rozległe tereny górnego i dolnego tarasu malowniczej skarpy wiślanej. Holm House znajduje się na terenie Ksawerowa – tutejszy historyczny fragment miasta dawniej był wsią, a dziś stanowi roślinną miejską enklawę. Można znaleźć tu wytchnienie wśród naturalnej zieleni.

 

Kino Iluzjon Filmoteki Narodowej

Ikona na kulturalnej mapie Warszawy. To miejsce o statusie kina archiwalnego, znajdujące się pod opieką Filmoteki Narodowej. Idealne dla fanów ambitnego repertuaru.

 

Basen Warszawianka

Jedna z niewielu w Warszawie pływalni z basenem olimpijskim. W tym Wodnym Parku można też rozegrać partię squasha lub wypocząć w SPA & Wellness.

Królikarnia

Miejsce dla entuzjastów połączenia natury i sztuki. Tu w otoczeniu drzew i krzewów działa Park Rzeźby, w którym na stałe zagościły prace z kolekcji Muzeum Narodowego w Warszawie. 

Park Morskie Oko

Zespół ogrodowo-pałacowy zaprojektowany w XVIII w. dla księżnej Izabeli Lubomirskiej. Dziś ulubione miejsce do trenowania joggingu.

Mapa


Odległość do punktów

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do naszego biura sprzedaży, w którym uzyskasz szczegóły oferty oraz zapoznasz się z naszą ofertą wykończenia wnętrz w showroomie

Skanska Showroom

Biuro sprzedaży Holm House

ul. Domaniewska 34b

Warszawa

Ważne kontakty

Wysłanie wiadomości za pośrednictwem formularza kontaktowego jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez firmę Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Jana Pawła II 17, Warszawa 00-854 Warszawa (administratora danych) powyższych danych w celu kontaktu i w celach marketingowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie, lecz ich niepodanie będzie skutkować brakiem możliwości kontaktu. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści danych moich danych osobowych, a także żądania ich poprawienia lub usunięcia. Rozumiem, że mam prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, a cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.