Twoja wyspa. Twój dom

Apartamenty przy ul. Zdziechowskiego to mieszkania stworzone zgodnie ze skandynawską filozofią szacunku i otwartości na potrzeby człowieka. Nowoczesne i funkcjonalne, a przy tym kameralne osiedle to fragment małej dzielnicy, którą Skanska buduje w centrum Mokotowa. Twoja prywatna wyspa w środku miasta. Wszystkie apartamenty w pierwszym designerskim budynku znalazły już swoich właścicieli. W tej chwili w ofercie mamy jeszcze tylko 3 lokale usługowe o powierzchni od 99 do 125 m². Zachęcamy do kontaktu z doradcą klienta.

Lokalizację Holm House na Mokotowie - w najbardziej lubianej warszawskiej dzielnicy - docenią entuzjaści miejskiej energii i zwolennicy odpoczynku blisko natury.

Apartamenty wyróżnia jakość materiałów budowlanych i wykończeniowych, dbałość o środowisko naturalne poświadczona certyfikacją BREEAM, a przede wszystkim rozwiązania projektowe służące wygodzie mieszkańców, również tych ze specjalnymi potrzebami. Holm House - ponadczasowy projekt, który powstał z myślą o komforcie mieszkańców - jako pierwszy w Polsce uzyskał certyfikat Obiekt bez barier. Certyfikat świadczy o dostępności budynku dla osób niepełnosprawnych, możliwości adaptacji 40% mieszkań dla osób o specjalnych potrzebach i o poważnym traktowaniu zasad odpowiedzialności społecznej przez Skanska.  

Informacje o projekcie

Powierzchnia: 99,82 - 125,44 m²
Lokalizacja: Mokotów, ul. Zdziechowskiego 7
Planowany koniec budowy: budynek gotowy

Postęp prac budowlanych

Start sprzedaży
Start budowy
Stan "Zero"
Stan surowy otwarty
Stan surowy zamknięty
Pozwolenie na użytkowanie
Przekazanie kluczy

Kontakt

Zapoznaj się z ofertą lokali usługowych

Opis

  •  

Opis inwestycji


Holm House to ponadczasowy projekt, który powstał z myślą o komforcie jego mieszkańców. „Holm” w językach skandynawskich oznacza właśnie małą wyspę, która podkreśla tę ideę. Projekt wykorzystuje naturalne materiały na elewacji budynku i w jego wnętrzach. Warte uwagi są duże drewnianie okna, które zapewniają optymalne naświetlenie. Projekt powstał w renomowanej pracowni architektonicznej HRA Architekci

  • 1 budynek, 147 mieszkań
  • dostępne metraże: od 32 do 114 m²
  • zróżnicowana bryła budynku: 7 i 8 pięter
  • reprezentacyjny dwukondygnacyjny hol z wykorzystaniem wzornictwa projektu Oskara Zięty
  • wewnętrzny ogród przeznaczony wyłącznie dla mieszkańców
  • dwukondygnacyjny garaż z komórkami i boksami rowerowymi
  • lokale usługowe w parterze od strony ulicy
  • projekt renomowanej pracowni architektonicznej Wojciecha Hermanowicza realizowany przez generalnego wykonawcę Skanska S.A.
  • certyfikaty: BREEAM i Obiekt bez barier

Wśród zieleni zostaną umieszczone ławki solarne, umożliwiające ładowanie urządzeń mobilnych. Części wspólne będą objęte monitoringiem. Wewnętrzny ogród przeznaczony będzie wyłącznie dla mieszkańców.

Design


Reprezentacyjny dwukondygnacyjny hol z wykorzystaniem wzornictwa projektu Oskara Zięty.

Oskar Zięta to polski architekt, projektant i twórca jednej z najnowocześniejszych technologii obróbki stali FIDU. Obiekty tworzone tą metodą wyglądają na lekkie, ale są niezwykle wytrzymałe. Oskar wykorzystał FiDU do stworzenia wyjątkowej instalacji w holu głównym Holm House oraz lamp przed budynkiem.
Współpraca z cenionym na świecie projektantem i jego charakterystyczne, rozpoznawalne prace, służą zwróceniu uwagi na rozwiązania podnoszące komfort mieszkańców, m.in. lekko otwierane drzwi wejściowe, obniżone progi, podjazdy, certyfikowane i nietoksyczne materiały budowlane i wykończeniowe.

Obiekt bez barier


Holm House jako pierwszy w Polsce budynek mieszkalny posiada certyfikat "Obiekt bez barier"

Holm House wyznacza nowy standard w budownictwie mieszkaniowym. Certyfikat „Obiekt bez barier” jest gwarancją dostosowania obiektu i jego bezpośredniego otoczenia, do różnych potrzeb mieszkańców i użytkowników. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom powstało miejsce przyjazne dla młodych ludzi lubiących aktywny tryb życia, osób starszych i z niepełnosprawnościami oraz rodziców z dziećmi. Certyfikat „Obiekt bez barier” posiadają m.in. Lotnisko Chopina w Warszawie i Pałac Prezydencki. 

Dowiedz się więcej o certyfikacie Obiekt bez barier

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 661 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów prawnych. Przedstawione na niniejszej stronie wizualizacje mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy ułatwiający przyszłym nabywcom mieszkań zorientowanie się w ogólnym wyglądzie realizowanego Przedsięwzięcia Deweloperskiego. Przedstawione wizualizacje nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r., poz. 121; ze zm.) i nie są wiążące dla Dewelopera.

Lokalizacja


Domowy azyl i prestiżowy adres na wyciagnięcie ręki dzięki idealnej lokalizacji

Doskonała komunikacja – bliskość stołecznego centrum oraz kompleksów biurowych przy ul. Domaniewskiej pozwala na zminimalizowanie czasu dojazdu do pracy i powrotu do domu.

Mapa


Wskazówki dojazdu

Środek transportu:

Nie udało nam się określić Twojej lokalizacji.
Nie udało się wyznaczyć wskazówek dojazdu

Słowo holm z angielskiego oznacza maleńką wyspę, a fonetycznie przywodzi na myśl calm i home, czyli domowe ciepło.

Okolica tętniąca życiem.

Nowoczesne i funkcjonalne osiedle to fragment małej dzielnicy, którą Skanska buduje w sercu Mokotowa

Warszawski Mokotów to najpiękniejsza dzielnica miasta, zajmująca rozległe tereny górnego i dolnego tarasu malowniczej skarpy wiślanej. Holm House znajduje się na terenie Ksawerowa – tutejszy historyczny fragment miasta dawniej był wsią, a dziś stanowi roślinną miejską enklawę. Można znaleźć tu wytchnienie wśród naturalnej zieleni.

 

Kino Iluzjon

Ikona na kulturalnej mapie Warszawy. To miejsce o statusie kina archiwalnego. Idealne dla fanów ambitnego repertuaru.

Basen Warszawianka

Jedna z niewielu w Warszawie pływalni z basenem olimpijskim. W tym Wodnym Parku można też rozegrać partię squasha lub wypocząć w SPA & Wellness.

Królikarnia - Miejsce dla entuzjastów połączenia natury i sztuki. Tu w otoczeniu drzew i krzewów działa Park Rzeźby, w którym na stałe zagościły prace z kolekcji Muzeum Narodowego w Warszawie.

Królikarnia

Miejsce dla entuzjastów połączenia natury i sztuki. Tu w otoczeniu drzew i krzewów działa Park Rzeźby, w którym na stałe zagościły prace z kolekcji Muzeum Narodowego w Warszawie. 

Park Morskie Oko - Zespół ogrodowo-pałacowy zaprojektowany w XVIII w. dla księżnej Izabeli Lubomirskiej. Dziś ulubione miejsce do trenowania joggingu.

Park Morskie Oko

Zespół ogrodowo-pałacowy zaprojektowany w XVIII w. dla księżnej Izabeli Lubomirskiej. Dziś ulubione miejsce do trenowania joggingu.

Mapa


Wskazówki dojazdu

Środek transportu:

Nie udało nam się określić Twojej lokalizacji.
Nie udało się wyznaczyć wskazówek dojazdu

Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

Biuro sprzedaży Skanska
Holm House
ul. Białego Dębu 1

pon. - pt. 12.00 - 17.00


W trosce o bezpieczeństwo, zachęcamy do umówienia godziny spotkania
22 509 99 99
Contact

Zapraszamy też do kontaktu online za pomocą apliacji Skype, Teams lub Cisco Webex.

Kontakt

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres do korespondencji: Al. „Solidarności” 173, 00-877 Warszawa ("Skanska"). Może Pani/Pan wycofać udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie pociąga za sobą żadnych negatywnych konsekwencji. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Szczegółowe informacje dotyczące odbiorców Pani/Pana danych osobowych, przekazywania tych danych do państwa trzeciego lub do organizacji międzynarodowej, okresu przechowywania tych danych, profilowania, praw przysługujących Pani/Panu na mocy przepisów o ochronie danych osobowych znajdzie Pani/Pan pod adresem https://mieszkaj.skanska.pl/odo. W przypadku jakichkolwiek pytań, w celu cofnięcia zgody lub skorzystania z przysługujących praw należy skontaktować się ze Skanska wysyłając wiadomość pod adresem poczty elektronicznej: Contact lub drogą pisemną pod adresem siedziby Skanska podanym powyżej.

div id="fastcall" data="holmhouse1">