Dobry krok w rozwoju Twojego biznesu

Perfekcyjna lokalizacja obiektów o wyjątkowej architekturze i bezpieczeństwo tego miejsca są atutami, których nie sposób nie docenić. Skanska – deweloper z doświadczeniem na rynku międzynarodowym, jest gwarancją partnerstwa i zachowania najwyższych standardów obowiązujących w zrównoważonym budownictwie.

Wachlarz możliwości

Na osiedlu Holm House oferujemy na sprzedaż lokale o charakterze handlowym. Ograniczona liczba miejsc o takim charakterze oznacza, że w praktyce osoba prowadząca tutaj biznes nie będzie miała konkurencji. Wymiary wybranych lokali pozwalają na prowadzenie działalności gastronomicznej. Imponująca wysokość oferowanych wnętrz wynosząca aż 3,45 m oraz duże witryny to ich dodatkowy atut. To miejsca dla tych, którzy wysoko mierzą swoim biznesem.

Gwarantowana widoczność i frekwencja

Lokale, które oferujemy mają najlepszą z możliwych lokalizacji. Znajdują się przy głównych ulicach w samym sercu Mokotowa, prężnie rozwijającym się biznesowym centrum stolicy. Powstające tam kolejne biurowce to synonim nowoczesności i odważnego działania. Klientów, także tych z zewnątrz, przyciągnie możliwość korzystania z przeznaczonych specjalnie dla nich miejsc postojowych w podziemnym garażu oraz zewnętrzne, bezpłatne miejsca postojowe.

Elastyczne podejście

Wykwalifikowani eksperci finansowi przygotują indywidualny harmonogram płatności dostosowany do Twoich potrzeb. Jest to możliwe dzięki naszej współpracy z firmą NOTUS Finanse, o której więcej przeczytasz tutaj.

Razem dla Twojego sukcesu

Wybór właściwej lokalizacji ma podstawowe znaczenie dla sukcesu firmy. Działanie w lokalizacjach Skanska, które otrzymały prestiżową certyfikację BREEAM, pomaga naszym klientom w kształtowaniu pozytywnego wizerunku i wzmacnia ich szansę na odniesienie komercyjnego sukcesu.

Lokale usługowe w ofercie


Wszystkie lokale usługowe w Holm House znajdziesz tutaj.