Mieszkanie B0803

Sprzedane

Mieszkanie na ostatnim piętrze, którego atutem jest piękny widok rozpościerający się z okien zwróconych na południe, północ i wschód. Inne zalety to możliwość częściowego wydzielenia kuchni od salonu z jadalnią i osobna toaleta dla gości.

Skorzystaj z naszej pakietowej oferty, obejmującej projekt aranżacji, szeroki wybór materiałów wykończeniowych i terminową realizację. Gwarantujemy przejrzystość kosztów i pełną kontrolę.

Więcej…

Plan mieszkania, Holm House 1 - Lokale usługowe, BUDYNEK A.B0803.3A, Warszawa
1 / 2 - Plan mieszkania, Holm House 1 - Lokale usługowe, BUDYNEK A.B0803.3A, Warszawa
Plan rozmieszczenia, Holm House 1 - Lokale usługowe, BUDYNEK A.B0803.3A, Warszawa
2 / 2 - Plan rozmieszczenia, Holm House 1 - Lokale usługowe, BUDYNEK A.B0803.3A, Warszawa
Informacje o mieszkaniu
Status: Sprzedane
Numer mieszkania: B0803
Budynek: A
Piętro: 8
Dodatki: 3A
Powierzchnia: 67,01 m²
Balkon: 2,56 m²
Planowany koniec budowy: budynek gotowy
Uwaga: Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi Więcej... oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów prawnych. Przedstawione na niniejszej stronie rzuty mieszkań oraz okolicy mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy. Przedstawione rzuty mieszkań oraz okolicy nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r., poz. 121; ze zm.) i nie są wiążące dla Dewelopera. Możliwe są niewielkie różnice pomiędzy powierzchnią zaprojektowaną, a powierzchnią po pomiarze powykonawczym. Urządzenia sanitarne i kuchenne, drzwi wewnątrzlokalowe oraz materiały wykończeniowe podłóg nie stanowią wyposażenia lokali mieszkalnych. Rozmieszczenie wyposażenia przedstawiono jako przykładowe. Powierzchnie wyliczono zgodnie z normą PN-ISO 9836:1997 Podane wartości powierzchni mogą ulec niewielkim zmianom, rzeczywiste zostaną określone w dokumentacji powykonawczej na podstawie pomiarów dokonanych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nawiew świeżego powietrza będzie realizowany za pomocą nawiewników okiennych i/lub ściennych.

Kontakt

div id="fastcall" data="holmhouse1">