Twoja wyspa. Twój dom

Apartamenty przy ul. Zdziechowskiego to mieszkania stworzone zgodnie ze skandynawską filozofią szacunku i otwartości na potrzeby człowieka. Nowoczesne i funkcjonalne, a przy tym kameralne osiedle to fragment małej dzielnicy, którą Skanska buduje w centrum Mokotowa. Twoja prywatna wyspa w środku miasta. Wszystkie apartamenty w pierwszym designerskim budynku znalazły już swoich właścicieli. W tej chwili w ofercie mamy jeszcze tylko 3 lokale usługowe o powierzchni od 99 do 125 m². Zachęcamy do kontaktu z doradcą klienta.

Informacje o projekcie

Powierzchnia: 99,82 - 125,44 m²
Lokalizacja: Mokotów, ul. Zdziechowskiego 7
Planowany koniec budowy: budynek gotowy

Postęp prac budowlanych

Start sprzedaży
Start budowy
Stan "Zero"
Stan surowy otwarty
Stan surowy zamknięty
Pozwolenie na użytkowanie
Przekazanie kluczy

Kontakt

Lokalizację Holm House na Mokotowie - w najbardziej lubianej warszawskiej dzielnicy - docenią entuzjaści miejskiej energii i zwolennicy odpoczynku blisko natury.

Apartamenty wyróżnia jakość materiałów budowlanych i wykończeniowych, dbałość o środowisko naturalne poświadczona certyfikacją BREEAM, a przede wszystkim rozwiązania projektowe służące wygodzie mieszkańców, również tych ze specjalnymi potrzebami. Holm House - ponadczasowy projekt, który powstał z myślą o komforcie mieszkańców - jako pierwszy w Polsce uzyskał certyfikat Obiekt bez barier. Certyfikat świadczy o dostępności budynku dla osób niepełnosprawnych, możliwości adaptacji 40% mieszkań dla osób o specjalnych potrzebach i o poważnym traktowaniu zasad odpowiedzialności społecznej przez Skanska.  

Zapoznaj się z ofertą lokali usługowych

Na osiedlu Holm House oferujemy na sprzedaż lokale o charakterze handlowym. Nasze lokale mają najlepszą z możliwych lokalizacji. Znajdują się przy głównych ulicach w samym sercu Mokotowa, prężnie rozwijającym się biznesowym centrum stolicy.

Więcej na temat korzyści płynących z inwestycji w Skanska przeczytasz tutaj.

Opis inwestycji


Holm House to ponadczasowy projekt, który powstał z myślą o komforcie jego mieszkańców. „Holm” w językach skandynawskich oznacza właśnie małą wyspę, która podkreśla tę ideę. Projekt wykorzystuje naturalne materiały na elewacji budynku i w jego wnętrzach. Warte uwagi są duże drewnianie okna, które zapewniają optymalne naświetlenie. Projekt powstał w renomowanej pracowni architektonicznej HRA Architekci

  • 1 budynek, 147 mieszkań
  • dostępne metraże: od 32 do 114 m²
  • zróżnicowana bryła budynku: 7 i 8 pięter
  • reprezentacyjny dwukondygnacyjny hol z wykorzystaniem wzornictwa projektu Oskara Zięty
  • wewnętrzny ogród przeznaczony wyłącznie dla mieszkańców
  • dwukondygnacyjny garaż z komórkami i boksami rowerowymi
  • lokale usługowe w parterze od strony ulicy
  • projekt renomowanej pracowni architektonicznej Wojciecha Hermanowicza realizowany przez generalnego wykonawcę Skanska S.A.
  • certyfikaty: BREEAM i Obiekt bez barier

Wśród zieleni zostaną umieszczone ławki solarne, umożliwiające ładowanie urządzeń mobilnych. Części wspólne będą objęte monitoringiem. Wewnętrzny ogród przeznaczony będzie wyłącznie dla mieszkańców.

Design


Reprezentacyjny dwukondygnacyjny hol z wykorzystaniem wzornictwa projektu Oskara Zięty.

Oskar Zięta to polski architekt, projektant i twórca jednej z najnowocześniejszych technologii obróbki stali FIDU. Obiekty tworzone tą metodą wyglądają na lekkie, ale są niezwykle wytrzymałe. Oskar wykorzystał FiDU do stworzenia wyjątkowej instalacji w holu głównym Holm House oraz lamp przed budynkiem.
Współpraca z cenionym na świecie projektantem i jego charakterystyczne, rozpoznawalne prace, służą zwróceniu uwagi na rozwiązania podnoszące komfort mieszkańców, m.in. lekko otwierane drzwi wejściowe, obniżone progi, podjazdy, certyfikowane i nietoksyczne materiały budowlane i wykończeniowe.

Obiekt bez barier


Holm House jako pierwszy w Polsce budynek mieszkalny posiada certyfikat "Obiekt bez barier"

Holm House wyznacza nowy standard w budownictwie mieszkaniowym. Certyfikat „Obiekt bez barier” jest gwarancją dostosowania obiektu i jego bezpośredniego otoczenia, do różnych potrzeb mieszkańców i użytkowników. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom powstało miejsce przyjazne dla młodych ludzi lubiących aktywny tryb życia, osób starszych i z niepełnosprawnościami oraz rodziców z dziećmi. Certyfikat „Obiekt bez barier” posiadają m.in. Lotnisko Chopina w Warszawie i Pałac Prezydencki. 

Dowiedz się więcej o certyfikacie Obiekt bez barier

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 661 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów prawnych. Przedstawione na niniejszej stronie wizualizacje mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy ułatwiający przyszłym nabywcom mieszkań zorientowanie się w ogólnym wyglądzie realizowanego Przedsięwzięcia Deweloperskiego. Przedstawione wizualizacje nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r., poz. 121; ze zm.) i nie są wiążące dla Dewelopera.

Lokalizacja


Domowy azyl i prestiżowy adres na wyciagnięcie ręki dzięki idealnej lokalizacji

Doskonała komunikacja – bliskość stołecznego centrum oraz kompleksów biurowych przy ul. Domaniewskiej pozwala na zminimalizowanie czasu dojazdu do pracy i powrotu do domu.

Mapa


Wskazówki dojazdu

Środek transportu:

Nie udało nam się określić Twojej lokalizacji.
Nie udało się wyznaczyć wskazówek dojazdu

Słowo holm z angielskiego oznacza maleńką wyspę, a fonetycznie przywodzi na myśl calm i home, czyli domowe ciepło.

Twoja prywatna wyspa w środku miasta

Nowoczesne i funkcjonalne osiedle to fragment małej dzielnicy, którą Skanska buduje w sercu Mokotowa

Warszawski Mokotów to najpiękniejsza dzielnica miasta, zajmująca rozległe tereny górnego i dolnego tarasu malowniczej skarpy wiślanej. Holm House znajduje się na terenie Ksawerowa – tutejszy historyczny fragment miasta dawniej był wsią, a dziś stanowi roślinną miejską enklawę. Można znaleźć tu wytchnienie wśród naturalnej zieleni.

 

Kino Iluzjon

Ikona na kulturalnej mapie Warszawy. To miejsce o statusie kina archiwalnego. Idealne dla fanów ambitnego repertuaru.

Basen Warszawianka

Jedna z niewielu w Warszawie pływalni z basenem olimpijskim. W tym Wodnym Parku można też rozegrać partię squasha lub wypocząć w SPA & Wellness.

Królikarnia - Miejsce dla entuzjastów połączenia natury i sztuki. Tu w otoczeniu drzew i krzewów działa Park Rzeźby, w którym na stałe zagościły prace z kolekcji Muzeum Narodowego w Warszawie.

Królikarnia

Miejsce dla entuzjastów połączenia natury i sztuki. Tu w otoczeniu drzew i krzewów działa Park Rzeźby, w którym na stałe zagościły prace z kolekcji Muzeum Narodowego w Warszawie. 

Park Morskie Oko - Zespół ogrodowo-pałacowy zaprojektowany w XVIII w. dla księżnej Izabeli Lubomirskiej. Dziś ulubione miejsce do trenowania joggingu.

Park Morskie Oko

Zespół ogrodowo-pałacowy zaprojektowany w XVIII w. dla księżnej Izabeli Lubomirskiej. Dziś ulubione miejsce do trenowania joggingu.

Mapa


Wskazówki dojazdu

Środek transportu:

Nie udało nam się określić Twojej lokalizacji.
Nie udało się wyznaczyć wskazówek dojazdu

Kontakt

Od 03.04 Biuro Holm House jest nieczynne. Zapraszamy do Biura Jaśminowy Mokotów lub Spark.

Kontakt

Sprawdź lokalizacje i godziny otwarcia biur sprzedaży mieszkań Skanska tutaj

Biuro sprzedaży Park Skandynawia

Nr tel. +48 22 509 99 98

Napisz wiadomość

ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 8, godziny otwarcia: Pon. - Pt. 10-18

Biuro sprzedaży mieszkań Skanska Jaśminowy Mokotów

Biuro sprzedaży mieszkań Skanska - Spark

Kontakt

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres do korespondencji: Al. „Solidarności” 173, 00-877 Warszawa ("Skanska"). Może Pani/Pan wycofać udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie pociąga za sobą żadnych negatywnych konsekwencji. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Szczegółowe informacje dotyczące odbiorców Pani/Pana danych osobowych, przekazywania tych danych do państwa trzeciego lub do organizacji międzynarodowej, okresu przechowywania tych danych, profilowania, praw przysługujących Pani/Panu na mocy przepisów o ochronie danych osobowych znajdzie Pani/Pan pod adresem https://mieszkaj.skanska.pl/odo. W przypadku jakichkolwiek pytań, w celu cofnięcia zgody lub skorzystania z przysługujących praw należy skontaktować się ze Skanska wysyłając wiadomość pod adresem poczty elektronicznej: odo_residential@skanska.pl lub drogą pisemną pod adresem siedziby Skanska podanym powyżej.