Mieszkanie A0803

Sprzedane

Mieszkanie na ostatnim piętrze, którego atutem jest piękny widok rozpościerający się z okien zwróconych na południe, północ i wschód. Inne zalety to możliwość częściowego wydzielenia kuchni od salonu z jadalnią i osobna toaleta dla gości.

Plan mieszkania, Holm House, BUDYNEK A.A0803.3A, Warszawa
Plan rozmieszczenia, Holm House, BUDYNEK A.A0803.3A, Warszawa
Informacje o mieszkaniu
Status: Sprzedane
Numer mieszkania: A0803
Budynek: A
Piętro: 8
Dodatki: 3A
Powierzchnia: 66,97 m²
Balkon: 2,56 m²
Planowany koniec budowy: Q4 2018
Uwaga: Możliwe są niewielkie różnice pomiędzy powierzchnią Więcej... zaprojektowaną, a powierzchnią po pomiarze powykonawczym. Urządzenia sanitarne i kuchenne, drzwi wewnątrzlokalowe oraz materiały wykończeniowe podłóg nie stanowią wyposażenia lokali mieszkalnych. Rozmieszczenie wyposażenia przedstawiono jako przykładowe. Powierzchnie wyliczono zgodnie z normą PN-ISO 9836:1997 Podane wartości powierzchni mogą ulec niewielkim zmianom, rzeczywiste zostaną określone w dokumentacji powykonawczej na podstawie pomiarów dokonanych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nawiew świeżego powietrza będzie realizowany za pomocą nawiewników okiennych i/lub ściennych.

Skorzystaj z naszej pakietowej oferty, obejmującej projekt aranżacji, szeroki wybór materiałów wykończeniowych i terminową realizację. Gwarantujemy przejrzystość kosztów i pełną kontrolę.

Więcej…