Mieszkanie C0601

Dostępne

Dwustronne, pięciopokojowe mieszkanie z wyraźnym podziałem na strefę dzienną, otwartą dla gości i nocną, przeznaczoną tylko dla domowników. Zapewnia nie tylko dużą przestrzeń mieszkalną, lecz także wiele miejsca na szafy. Kolejne atuty to główna sypialnia z własną łazienką i dwa balkony.

Plan mieszkania, Holm House, BUDYNEK A.C0601.5A, Warszawa
Plan rozmieszczenia, Holm House, BUDYNEK A.C0601.5A, Warszawa
Informacje o mieszkaniu
Status: Dostępne
Numer mieszkania: C0601
Budynek: A
Piętro: 6
Dodatki: 5A
Powierzchnia: 114,31 m²
Balkon: 9,53 m²
Planowany koniec budowy: Q4 2018
Uwaga: Możliwe są niewielkie różnice pomiędzy powierzchnią Więcej... zaprojektowaną, a powierzchnią po pomiarze powykonawczym. Urządzenia sanitarne i kuchenne, drzwi wewnątrzlokalowe oraz materiały wykończeniowe podłóg nie stanowią wyposażenia lokali mieszkalnych. Rozmieszczenie wyposażenia przedstawiono jako przykładowe. Powierzchnie wyliczono zgodnie z normą PN-ISO 9836:1997 Podane wartości powierzchni mogą ulec niewielkim zmianom, rzeczywiste zostaną określone w dokumentacji powykonawczej na podstawie pomiarów dokonanych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nawiew świeżego powietrza będzie realizowany za pomocą nawiewników okiennych i/lub ściennych.

Skorzystaj z naszej pakietowej oferty, obejmującej projekt aranżacji, szeroki wybór materiałów wykończeniowych i terminową realizację. Gwarantujemy przejrzystość kosztów i pełną kontrolę.

Więcej…