Mieszkanie 9

Dostępne

Czteropokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami (jedna z wanną, druga z prysznicem) i osobną toaletą dla gości. Możliwość połączenia kuchni z salonem, w którym jest duże trójdzielne, drewniane okno. Garderoba przy pokoju dziecięcym, ponadto dużo miejsca na szafy. Możliwość podłączenia klimatyzacji. Na tym piętrze znajdują się tylko trzy mieszkania.

Plan mieszkania, Jaśminowy Mokotów - Ruszyła sprzedaż II etapu!, Budynek D.9.4K, Warszawa
Plan rozmieszczenia, Jaśminowy Mokotów - Ruszyła sprzedaż II etapu!, Budynek D.9.4K, Warszawa
Informacje o mieszkaniu
Status: Dostępne
Numer mieszkania: 9
Budynek: Budynek D
Piętro: 2
Powierzchnia: 90,28 m²
Balkon: 11,96 m²
Planowany koniec budowy: I Etap - Q2 2018; II Etap - 2020
Uwaga: Możliwe są niewielkie różnice pomiędzy powierzchnią Więcej... zaprojektowaną, a powierzchnią po pomiarze powykonawczym. Urządzenia sanitarne i kuchenne, drzwi wewnątrzlokalowe oraz materiały wykończeniowe podłóg nie stanowią wyposażenia lokali mieszkalnych. Rozmieszczenie wyposażenia przedstawiono jako przykładowe. Powierzchnie wyliczono zgodnie z normą PN-ISO 9836:1997 Podane wartości powierzchni mogą ulec niewielkim zmianom, rzeczywiste zostaną określone w dokumentacji powykonawczej na podstawie pomiarów dokonanych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nawiew świeżego powietrza będzie realizowany za pomocą nawiewników okiennych i/lub ściennych.

Skorzystaj z naszej pakietowej oferty, obejmującej projekt aranżacji, szeroki wybór materiałów wykończeniowych i terminową realizację. Gwarantujemy przejrzystość kosztów i pełną kontrolę.

Więcej..