Mieszkanie A0110

Sprzedane

Rodzinne, strefowe mieszkanie z przestronnym salonem w sferze dziennej (możliwość połączenia go z kuchnią) i sypialniami w odseparowanej części nocnej. Przy największej sypialni osobna łazienka i garderoba. Dużo szaf to dodatkowa zaleta. Podobnie jak ogromny balkon i duże okno w salonie.

Plan mieszkania, Jaśminowy Mokotów, Budynek A.10.5K, Warszawa
lokalizacja-svg-skanska
Informacje o mieszkaniu
Status: Sprzedane
Numer mieszkania: A0110
Budynek: A
Piętro: 1
Dodatki: 5K
Powierzchnia: 115,56 m²
Balkon: 20,68 m²
Planowany koniec budowy: I Etap - Q2 2018; II Etap - Q4 2019
Uwaga: Możliwe są niewielkie różnice pomiędzy powierzchnią Więcej... zaprojektowaną, a powierzchnią po pomiarze powykonawczym. Urządzenia sanitarne i kuchenne, drzwi wewnątrzlokalowe oraz materiały wykończeniowe podłóg nie stanowią wyposażenia lokali mieszkalnych. Rozmieszczenie wyposażenia przedstawiono jako przykładowe. Powierzchnie wyliczono zgodnie z normą PN-ISO 9836:1997 Podane wartości powierzchni mogą ulec niewielkim zmianom, rzeczywiste zostaną określone w dokumentacji powykonawczej na podstawie pomiarów dokonanych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nawiew świeżego powietrza będzie realizowany za pomocą nawiewników okiennych i/lub ściennych.

Skorzystaj z naszej pakietowej oferty, obejmującej projekt aranżacji, szeroki wybór materiałów wykończeniowych i terminową realizację. Gwarantujemy przejrzystość kosztów i pełną kontrolę.

Więcej..