Mieszkanie A0111

Sprzedane

Wygodne mieszkanie z 4 pokojami na niewielkiej przestrzeni i z dużym balkonem. Garderoba przy sypialni i dużo miejsca na szafy ucieszą każdą kobietę. Goście mają do dyspozycji osobną toaletę.

Skorzystaj z naszej pakietowej oferty, obejmującej projekt aranżacji, szeroki wybór materiałów wykończeniowych i terminową realizację. Gwarantujemy przejrzystość kosztów i pełną kontrolę.

Więcej..

 

Plan mieszkania, Jaśminowy Mokotów I, Budynek A.11.4A, Warszawa
1 / 2 - Plan mieszkania, Jaśminowy Mokotów I, Budynek A.11.4A, Warszawa
lokalizacja-svg-skanska
2 / 2 - Plan rozmieszczenia, Jaśminowy Mokotów I, Budynek A.11.4A, Warszawa
Informacje o mieszkaniu
Status: Sprzedane
Numer mieszkania: A0111
Budynek: A
Piętro: 1
Dodatki: 4A
Powierzchnia: 74,07 m²
Balkon: 8,67 m²
Uwaga: Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi Więcej... oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów prawnych. Przedstawione na niniejszej stronie rzuty mieszkań oraz okolicy mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy. Przedstawione rzuty mieszkań oraz okolicy nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r., poz. 121; ze zm.) i nie są wiążące dla Dewelopera. Możliwe są niewielkie różnice pomiędzy powierzchnią zaprojektowaną, a powierzchnią po pomiarze powykonawczym. Urządzenia sanitarne i kuchenne, drzwi wewnątrzlokalowe oraz materiały wykończeniowe podłóg nie stanowią wyposażenia lokali mieszkalnych. Rozmieszczenie wyposażenia przedstawiono jako przykładowe. Powierzchnie wyliczono zgodnie z normą PN-ISO 9836:1997 Podane wartości powierzchni mogą ulec niewielkim zmianom, rzeczywiste zostaną określone w dokumentacji powykonawczej na podstawie pomiarów dokonanych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nawiew świeżego powietrza będzie realizowany za pomocą nawiewników okiennych i/lub ściennych.

Kontakt