Mieszkanie A0212

Dostępne

Wygodne mieszkanie z 4 pokojami na niewielkiej przestrzeni i z dużym balkonem. Garderoba przy sypialni i dużo miejsca na szafy ucieszą każdą kobietę. Goście mają do dyspozycji osobną toaletę.

Plan mieszkania, Jaśminowy Mokotów, Budynek A.12.4A, Warszawa
lokalizacja-svg-skanska
Informacje o mieszkaniu
Status: Dostępne
Numer mieszkania: A0212
Budynek: A
Piętro: 2
Dodatki: 4A
Powierzchnia: 72,9 m²
Balkon: 8,72 m²
Planowany koniec budowy: I Etap - Q2 2018; II Etap - Q4 2019
Uwaga: Możliwe są niewielkie różnice pomiędzy powierzchnią Więcej... zaprojektowaną, a powierzchnią po pomiarze powykonawczym. Urządzenia sanitarne i kuchenne, drzwi wewnątrzlokalowe oraz materiały wykończeniowe podłóg nie stanowią wyposażenia lokali mieszkalnych. Rozmieszczenie wyposażenia przedstawiono jako przykładowe. Powierzchnie wyliczono zgodnie z normą PN-ISO 9836:1997 Podane wartości powierzchni mogą ulec niewielkim zmianom, rzeczywiste zostaną określone w dokumentacji powykonawczej na podstawie pomiarów dokonanych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nawiew świeżego powietrza będzie realizowany za pomocą nawiewników okiennych i/lub ściennych.

Skorzystaj z naszej pakietowej oferty, obejmującej projekt aranżacji, szeroki wybór materiałów wykończeniowych i terminową realizację. Gwarantujemy przejrzystość kosztów i pełną kontrolę.

Więcej..