Mieszkanie B0106

Zarezerwowane

W tym mieszkaniu w prosty sposób można wyłączy strefę nocną z sypialniami i miejscami na szafy. W części dziennej salon, który można połączyć z kuchnią. W salonie jest duże trójdzielne okno, przez które widać wewnętrzne patio. W części dziennej znajduje się osobna toaleta i duży, 17-metrowy balkon.

Plan mieszkania, Jaśminowy Mokotów - Ruszyła sprzedaż II etapu!, Budynek B.6.3K, Warszawa
Plan rozmieszczenia, Jaśminowy Mokotów - Ruszyła sprzedaż II etapu!, Budynek B.6.3K, Warszawa
Informacje o mieszkaniu
Status: Zarezerwowane
Numer mieszkania: B0106
Budynek: Budynek B
Piętro: 1
Powierzchnia: 69,77 m²
Balkon: 17,79 m²
Planowany koniec budowy: I Etap - Q2 2018; II Etap - 2020
Uwaga: Możliwe są niewielkie różnice pomiędzy powierzchnią Więcej... zaprojektowaną, a powierzchnią po pomiarze powykonawczym. Urządzenia sanitarne i kuchenne, drzwi wewnątrzlokalowe oraz materiały wykończeniowe podłóg nie stanowią wyposażenia lokali mieszkalnych. Rozmieszczenie wyposażenia przedstawiono jako przykładowe. Powierzchnie wyliczono zgodnie z normą PN-ISO 9836:1997 Podane wartości powierzchni mogą ulec niewielkim zmianom, rzeczywiste zostaną określone w dokumentacji powykonawczej na podstawie pomiarów dokonanych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nawiew świeżego powietrza będzie realizowany za pomocą nawiewników okiennych i/lub ściennych.

Skorzystaj z naszej pakietowej oferty, obejmującej projekt aranżacji, szeroki wybór materiałów wykończeniowych i terminową realizację. Gwarantujemy przejrzystość kosztów i pełną kontrolę.

Więcej..