Mieszkanie C0104

Sprzedane

Mieszkanie dla tych, którzy cenią sobie wyraźny podział wnętrza na część dzienną i nocną. Każda część zwrócona jest na inną stronę świata: z dziennej widać wewnętrzny dziedziniec, z nocnej – aleję drzew. Dwa duże balkony pozwalają na podziwianie tych widoków także spoza mieszkania. Zalety wnętrza to możliwość połączenia salonu z kuchnią, dodatkowa toaleta, wygodna szafa wnękowa i dobre oświetlenie z zewnątrz.

Plan mieszkania, Jaśminowy Mokotów 1, Budynek C.4.3K, Warszawa
1 / 2 - Plan mieszkania, Jaśminowy Mokotów 1, Budynek C.4.3K, Warszawa
Plan rozmieszczenia, Jaśminowy Mokotów 1, Budynek C.4.3K, Warszawa
2 / 2 - Plan rozmieszczenia, Jaśminowy Mokotów 1, Budynek C.4.3K, Warszawa
Informacje o mieszkaniu
Status: Sprzedane
Numer mieszkania: C0104
Budynek: C
Piętro: 1
Dodatki: 3K
Powierzchnia: 74,33 m²
Balkon: 16,1 m²
Planowany koniec budowy: Q2 2018
Uwaga: Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi Więcej... oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów prawnych. Przedstawione na niniejszej stronie rzuty mieszkań oraz okolicy mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy. Przedstawione rzuty mieszkań oraz okolicy nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r., poz. 121; ze zm.) i nie są wiążące dla Dewelopera. Możliwe są niewielkie różnice pomiędzy powierzchnią zaprojektowaną, a powierzchnią po pomiarze powykonawczym. Urządzenia sanitarne i kuchenne, drzwi wewnątrzlokalowe oraz materiały wykończeniowe podłóg nie stanowią wyposażenia lokali mieszkalnych. Rozmieszczenie wyposażenia przedstawiono jako przykładowe. Powierzchnie wyliczono zgodnie z normą PN-ISO 9836:1997 Podane wartości powierzchni mogą ulec niewielkim zmianom, rzeczywiste zostaną określone w dokumentacji powykonawczej na podstawie pomiarów dokonanych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nawiew świeżego powietrza będzie realizowany za pomocą nawiewników okiennych i/lub ściennych.

Ważne kontakt

Skorzystaj z naszej pakietowej oferty, obejmującej projekt aranżacji, szeroki wybór materiałów wykończeniowych i terminową realizację. Gwarantujemy przejrzystość kosztów i pełną kontrolę.

Więcej..