Mieszkanie D0105

Sprzedane

Trzy pokoje w mieszkaniu podzielonym na strefę dzienną i nocną, ale z obu widok rozciąga się na ogród. Możliwość połączenia kuchni z salonem. W strefie nocnej garderoba i łazienka przy sypialni. Goście mają do dyspozycji osobną toaletę.

Skorzystaj z naszej pakietowej oferty, obejmującej projekt aranżacji, szeroki wybór materiałów wykończeniowych i terminową realizację. Gwarantujemy przejrzystość kosztów i pełną kontrolę.

Więcej..

Plan mieszkania, Jaśminowy Mokotów I, Budynek D.5.3K, Warszawa
1 / 2 - Plan mieszkania, Jaśminowy Mokotów I, Budynek D.5.3K, Warszawa
Plan rozmieszczenia, Jaśminowy Mokotów I, Budynek D.5.3K, Warszawa
2 / 2 - Plan rozmieszczenia, Jaśminowy Mokotów I, Budynek D.5.3K, Warszawa
Informacje o mieszkaniu
Status: Sprzedane
Numer mieszkania: D0105
Budynek: D
Piętro: 1
Dodatki: 3K
Powierzchnia: 72,23 m²
Balkon: 6,73 m²
Uwaga: Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi Więcej... oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów prawnych. Przedstawione na niniejszej stronie rzuty mieszkań oraz okolicy mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy. Przedstawione rzuty mieszkań oraz okolicy nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r., poz. 121; ze zm.) i nie są wiążące dla Dewelopera. Możliwe są niewielkie różnice pomiędzy powierzchnią zaprojektowaną, a powierzchnią po pomiarze powykonawczym. Urządzenia sanitarne i kuchenne, drzwi wewnątrzlokalowe oraz materiały wykończeniowe podłóg nie stanowią wyposażenia lokali mieszkalnych. Rozmieszczenie wyposażenia przedstawiono jako przykładowe. Powierzchnie wyliczono zgodnie z normą PN-ISO 9836:1997 Podane wartości powierzchni mogą ulec niewielkim zmianom, rzeczywiste zostaną określone w dokumentacji powykonawczej na podstawie pomiarów dokonanych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nawiew świeżego powietrza będzie realizowany za pomocą nawiewników okiennych i/lub ściennych.

Kontakt