Mieszkanie E0002

Dostępne

Trzypokojowe mieszkanie na parterze z ogrodem, który można podziwiać przez duże okna w salonie. Poza ogrodem widok rozciąga się na wewnętrzną uliczkę. Wrażenie większej przestrzeni można uzyskać łącząc z salonem kuchnię. Wnętrze doświetlone dzięki orientacji okien na południe i wschód. Wygodę mieszkania zapewniają dodatkowa łazienka i toaleta dla gości.

Plan mieszkania, Jaśminowy Mokotów, Budynek E.2.3K, Warszawa
Plan rozmieszczenia, Jaśminowy Mokotów, Budynek E.2.3K, Warszawa
Informacje o mieszkaniu
Status: Dostępne
Numer mieszkania: E0002
Budynek: E
Piętro: 0
Dodatki: 3K
Powierzchnia: 67,9 m²
Balkon:
Planowany koniec budowy: Q2 2018
Uwaga: Możliwe są niewielkie różnice pomiędzy powierzchnią Więcej... zaprojektowaną, a powierzchnią po pomiarze powykonawczym. Urządzenia sanitarne i kuchenne, drzwi wewnątrzlokalowe oraz materiały wykończeniowe podłóg nie stanowią wyposażenia lokali mieszkalnych. Rozmieszczenie wyposażenia przedstawiono jako przykładowe. Powierzchnie wyliczono zgodnie z normą PN-ISO 9836:1997 Podane wartości powierzchni mogą ulec niewielkim zmianom, rzeczywiste zostaną określone w dokumentacji powykonawczej na podstawie pomiarów dokonanych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nawiew świeżego powietrza będzie realizowany za pomocą nawiewników okiennych i/lub ściennych.

Skorzystaj z naszej pakietowej oferty, obejmującej projekt aranżacji, szeroki wybór materiałów wykończeniowych i terminową realizację. Gwarantujemy przejrzystość kosztów i pełną kontrolę.

Więcej..