Mieszkanie E0111

Sprzedane

Pięciopokojowe, dobrze doświetlone mieszkanie z dwiema łazienkami (jedna dla rodziców, druga dla dzieci), gabinetem do pracy i dużym balkonem. Dużo miejsc na szafy i garderób (jedna przy sypialni rodziców). Możliwość połączenia kuchni z salonem. Z okien widok na wewnętrzną uliczkę.

Plan mieszkania, Jaśminowy Mokotów, Budynek E.11.5A, Warszawa
Plan rozmieszczenia, Jaśminowy Mokotów, Budynek E.11.5A, Warszawa
Informacje o mieszkaniu
Status: Sprzedane
Numer mieszkania: E0111
Budynek: E
Piętro: 1
Dodatki: 5A
Powierzchnia: 115,28 m²
Balkon: 20,65 m²
Planowany koniec budowy: Q2 2018
Uwaga: Możliwe są niewielkie różnice pomiędzy powierzchnią Więcej... zaprojektowaną, a powierzchnią po pomiarze powykonawczym. Urządzenia sanitarne i kuchenne, drzwi wewnątrzlokalowe oraz materiały wykończeniowe podłóg nie stanowią wyposażenia lokali mieszkalnych. Rozmieszczenie wyposażenia przedstawiono jako przykładowe. Powierzchnie wyliczono zgodnie z normą PN-ISO 9836:1997 Podane wartości powierzchni mogą ulec niewielkim zmianom, rzeczywiste zostaną określone w dokumentacji powykonawczej na podstawie pomiarów dokonanych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nawiew świeżego powietrza będzie realizowany za pomocą nawiewników okiennych i/lub ściennych.

Skorzystaj z naszej pakietowej oferty, obejmującej projekt aranżacji, szeroki wybór materiałów wykończeniowych i terminową realizację. Gwarantujemy przejrzystość kosztów i pełną kontrolę.

Więcej..