Mieszkanie E0215

Sprzedane

Dobrze doświetlone mieszkanie na najwyższym piętrze z możliwością zamontowania klimatyzacji. Salon z dużym oknem i możliwością połączenia go z kuchnią. Wygodna sypialnia i duża garderoba. Z okien widok na uliczkę wewnątrz osiedla.

Plan mieszkania, Jaśminowy Mokotów, Budynek E.15.2A, Warszawa
Plan rozmieszczenia, Jaśminowy Mokotów, Budynek E.15.2A, Warszawa
Informacje o mieszkaniu
Status: Sprzedane
Numer mieszkania: E0215
Budynek: E
Piętro: 2
Dodatki: 2A
Powierzchnia: 57,87 m²
Balkon: 13,6 m²
Planowany koniec budowy: I Etap - Q2 2018; II Etap - Q4 2019
Uwaga: Możliwe są niewielkie różnice pomiędzy powierzchnią Więcej... zaprojektowaną, a powierzchnią po pomiarze powykonawczym. Urządzenia sanitarne i kuchenne, drzwi wewnątrzlokalowe oraz materiały wykończeniowe podłóg nie stanowią wyposażenia lokali mieszkalnych. Rozmieszczenie wyposażenia przedstawiono jako przykładowe. Powierzchnie wyliczono zgodnie z normą PN-ISO 9836:1997 Podane wartości powierzchni mogą ulec niewielkim zmianom, rzeczywiste zostaną określone w dokumentacji powykonawczej na podstawie pomiarów dokonanych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nawiew świeżego powietrza będzie realizowany za pomocą nawiewników okiennych i/lub ściennych.

Skorzystaj z naszej pakietowej oferty, obejmującej projekt aranżacji, szeroki wybór materiałów wykończeniowych i terminową realizację. Gwarantujemy przejrzystość kosztów i pełną kontrolę.

Więcej..