Mieszkanie F0004

Dostępne

Dwupokojowe mieszkanie na tyle duże, że można je przerobić na trzypokojowe. Wnętrze bardzo jasne, dzięki oknom na trzy strony świata: południe, wschód i zachód. Oddzielna garderoba i duża liczba szaf pozwalają na dyskretne przechowywanie wielu przedmiotów. A na zewnątrz – przyjemność korzystania z własnego ogródka.

Plan mieszkania, Jaśminowy Mokotów, Budynek F.4.2K, Warszawa
Plan rozmieszczenia, Jaśminowy Mokotów, Budynek F.4.2K, Warszawa
Informacje o mieszkaniu
Status: Dostępne
Numer mieszkania: F0004
Budynek: F
Piętro: 0
Dodatki: 2K
Powierzchnia: 51,17 m²
Balkon:
Planowany koniec budowy: Q2 2018
Uwaga: Możliwe są niewielkie różnice pomiędzy powierzchnią Więcej... zaprojektowaną, a powierzchnią po pomiarze powykonawczym. Urządzenia sanitarne i kuchenne, drzwi wewnątrzlokalowe oraz materiały wykończeniowe podłóg nie stanowią wyposażenia lokali mieszkalnych. Rozmieszczenie wyposażenia przedstawiono jako przykładowe. Powierzchnie wyliczono zgodnie z normą PN-ISO 9836:1997 Podane wartości powierzchni mogą ulec niewielkim zmianom, rzeczywiste zostaną określone w dokumentacji powykonawczej na podstawie pomiarów dokonanych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nawiew świeżego powietrza będzie realizowany za pomocą nawiewników okiennych i/lub ściennych.

Skorzystaj z naszej pakietowej oferty, obejmującej projekt aranżacji, szeroki wybór materiałów wykończeniowych i terminową realizację. Gwarantujemy przejrzystość kosztów i pełną kontrolę.

Więcej..