Mieszkanie F0113

Dostępne

Kompaktowe, czteropokojowe mieszkanie z możliwością przebudowy na trzypokojowe z oddzielna kuchnią. Salon o dużych oknach, bardzo dobrze doświetlony, z widokiem na wewnętrzne patio i z dużym balkonem. Sypialna z własną garderobą. Osobna toaleta.

Plan mieszkania, Jaśminowy Mokotów, Budynek F.13.4A, Warszawa
Plan rozmieszczenia, Jaśminowy Mokotów, Budynek F.13.4A, Warszawa
Informacje o mieszkaniu
Status: Dostępne
Numer mieszkania: F0113
Budynek: F
Piętro: 1
Dodatki: 4A
Powierzchnia: 75,39 m²
Balkon: 11,53 m²
Planowany koniec budowy: Q2 2018
Uwaga: Możliwe są niewielkie różnice pomiędzy powierzchnią Więcej... zaprojektowaną, a powierzchnią po pomiarze powykonawczym. Urządzenia sanitarne i kuchenne, drzwi wewnątrzlokalowe oraz materiały wykończeniowe podłóg nie stanowią wyposażenia lokali mieszkalnych. Rozmieszczenie wyposażenia przedstawiono jako przykładowe. Powierzchnie wyliczono zgodnie z normą PN-ISO 9836:1997 Podane wartości powierzchni mogą ulec niewielkim zmianom, rzeczywiste zostaną określone w dokumentacji powykonawczej na podstawie pomiarów dokonanych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nawiew świeżego powietrza będzie realizowany za pomocą nawiewników okiennych i/lub ściennych.

Skorzystaj z naszej pakietowej oferty, obejmującej projekt aranżacji, szeroki wybór materiałów wykończeniowych i terminową realizację. Gwarantujemy przejrzystość kosztów i pełną kontrolę.

Więcej..