Mieszkanie 12

Sprzedane

Mieszkanie dwustrefowe, orientowane na dwie strony świata, z dwoma balkonami. W strefie dziennej doświetlony salon od strony południowo-wschodniej, który można połączyć z kuchnią.

Plan mieszkania, Jaśminowy Mokotów, Budynek B.12.4K, Warszawa
Plan rozmieszczenia, Jaśminowy Mokotów, Budynek B.12.4K, Warszawa
Informacje o mieszkaniu
Status: Sprzedane
Numer mieszkania: 12
Budynek: B
Piętro: 2
Dodatki: 4K
Powierzchnia: 90,63 m²
Balkon: 18,89 m²
Planowany koniec budowy: Q2 2018
Uwaga: Możliwe są niewielkie różnice pomiędzy powierzchnią Więcej... zaprojektowaną, a powierzchnią po pomiarze powykonawczym. Urządzenia sanitarne i kuchenne, drzwi wewnątrzlokalowe oraz materiały wykończeniowe podłóg nie stanowią wyposażenia lokali mieszkalnych. Rozmieszczenie wyposażenia przedstawiono jako przykładowe. Powierzchnie wyliczono zgodnie z normą PN-ISO 9836:1997 Podane wartości powierzchni mogą ulec niewielkim zmianom, rzeczywiste zostaną określone w dokumentacji powykonawczej na podstawie pomiarów dokonanych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nawiew świeżego powietrza będzie realizowany za pomocą nawiewników okiennych i/lub ściennych.

Skorzystaj z naszej pakietowej oferty, obejmującej projekt aranżacji, szeroki wybór materiałów wykończeniowych i terminową realizację. Gwarantujemy przejrzystość kosztów i pełną kontrolę.

Więcej..