Mieszkanie 2

Sprzedane

W tym mieszkaniu w prosty sposób można wyłączy strefę nocną z sypialniami i miejscami na szafy. W części dziennej salon, który można połączyć z kuchnią. W salonie jest duże trójdzielne okno, przez które widać wewnętrzne patio i przynależny do mieszkania ogródek. W części dziennej osobna toaleta.

Plan mieszkania, Jaśminowy Mokotów, Budynek B.2.3K, Warszawa
lokalizacja-svg-skanska
Informacje o mieszkaniu
Status: Sprzedane
Numer mieszkania: 2
Budynek: B
Piętro: 0
Dodatki: 3K
Powierzchnia: 69,01 m²
Balkon:
Planowany koniec budowy: Q2 2018
Uwaga: Możliwe są niewielkie różnice pomiędzy powierzchnią Więcej... zaprojektowaną, a powierzchnią po pomiarze powykonawczym. Urządzenia sanitarne i kuchenne, drzwi wewnątrzlokalowe oraz materiały wykończeniowe podłóg nie stanowią wyposażenia lokali mieszkalnych. Rozmieszczenie wyposażenia przedstawiono jako przykładowe. Powierzchnie wyliczono zgodnie z normą PN-ISO 9836:1997 Podane wartości powierzchni mogą ulec niewielkim zmianom, rzeczywiste zostaną określone w dokumentacji powykonawczej na podstawie pomiarów dokonanych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nawiew świeżego powietrza będzie realizowany za pomocą nawiewników okiennych i/lub ściennych.

Skorzystaj z naszej pakietowej oferty, obejmującej projekt aranżacji, szeroki wybór materiałów wykończeniowych i terminową realizację. Gwarantujemy przejrzystość kosztów i pełną kontrolę.

Więcej..