Mieszkanie 2

Sprzedane

W tym mieszkaniu w prosty sposób można wyłączy strefę nocną z sypialniami i miejscami na szafy. W części dziennej salon, który można połączyć z kuchnią. W salonie jest duże trójdzielne okno, przez które widać wewnętrzne patio i przynależny do mieszkania ogródek. W części dziennej osobna toaleta.

Skorzystaj z naszej pakietowej oferty, obejmującej projekt aranżacji, szeroki wybór materiałów wykończeniowych i terminową realizację. Gwarantujemy przejrzystość kosztów i pełną kontrolę.

Więcej..

Plan mieszkania, Jaśminowy Mokotów I, Budynek B.2.3K, Warszawa
1 / 2 - Plan mieszkania, Jaśminowy Mokotów I, Budynek B.2.3K, Warszawa
lokalizacja-svg-skanska
2 / 2 - Plan rozmieszczenia, Jaśminowy Mokotów I, Budynek B.2.3K, Warszawa
Informacje o mieszkaniu
Status: Sprzedane
Numer mieszkania: 2
Budynek: B
Piętro: 0
Dodatki: 3K
Powierzchnia: 69,01 m²
Balkon:
Uwaga: Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi Więcej... oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów prawnych. Przedstawione na niniejszej stronie rzuty mieszkań oraz okolicy mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy. Przedstawione rzuty mieszkań oraz okolicy nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r., poz. 121; ze zm.) i nie są wiążące dla Dewelopera. Możliwe są niewielkie różnice pomiędzy powierzchnią zaprojektowaną, a powierzchnią po pomiarze powykonawczym. Urządzenia sanitarne i kuchenne, drzwi wewnątrzlokalowe oraz materiały wykończeniowe podłóg nie stanowią wyposażenia lokali mieszkalnych. Rozmieszczenie wyposażenia przedstawiono jako przykładowe. Powierzchnie wyliczono zgodnie z normą PN-ISO 9836:1997 Podane wartości powierzchni mogą ulec niewielkim zmianom, rzeczywiste zostaną określone w dokumentacji powykonawczej na podstawie pomiarów dokonanych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nawiew świeżego powietrza będzie realizowany za pomocą nawiewników okiennych i/lub ściennych.

Kontakt