Mieszkanie B0004

Dostępne

Mieszkanie dla tych, którzy cenią sobie wyraźny podział wnętrza na część dzienną i nocną. Każda część zwrócona jest na inną stronę świata: z dziennej widać wewnętrzny dziedziniec, z nocnej – aleję drzew. Dwa duże balkony pozwalają na podziwianie tych widoków także spoza mieszkania. Zalety wnętrza to możliwość połączenia salonu z kuchnią, dodatkowa toaleta, wygodna szafa wnękowa i dobre oświetlenie z zewnątrz.

Plan mieszkania, Jaśminowy Mokotów, Budynek B.4.4K, Warszawa
lokalizacja-svg-skanska
Informacje o mieszkaniu
Status: Dostępne
Numer mieszkania: B0004
Budynek: B
Piętro: 0
Dodatki: 4K
Powierzchnia: 90,71 m²
Balkon:
Planowany koniec budowy: Q2 2018
Uwaga: Możliwe są niewielkie różnice pomiędzy powierzchnią Więcej... zaprojektowaną, a powierzchnią po pomiarze powykonawczym. Urządzenia sanitarne i kuchenne, drzwi wewnątrzlokalowe oraz materiały wykończeniowe podłóg nie stanowią wyposażenia lokali mieszkalnych. Rozmieszczenie wyposażenia przedstawiono jako przykładowe. Powierzchnie wyliczono zgodnie z normą PN-ISO 9836:1997 Podane wartości powierzchni mogą ulec niewielkim zmianom, rzeczywiste zostaną określone w dokumentacji powykonawczej na podstawie pomiarów dokonanych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nawiew świeżego powietrza będzie realizowany za pomocą nawiewników okiennych i/lub ściennych.

Skorzystaj z naszej pakietowej oferty, obejmującej projekt aranżacji, szeroki wybór materiałów wykończeniowych i terminową realizację. Gwarantujemy przejrzystość kosztów i pełną kontrolę.

Więcej..