Mieszkanie 3A0002

Dostępne

Dwustronne mieszkanie na parterze, które wyposażono w salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, dwie łazienki, hol, spiżarnię i garderobę. Jego największym atutem jest ogród. Okala mieszkanie od strony zachodniej, ma metraż niemal dorównujący całemu lokalowi, i jest dostępny z każdego z pomieszczeń. Cena: 12 903 zł/m² . Zobacz wirtualny spacer na dole strony.

Smart Homes by Skanska - teraz system Appartme w standardzie do każdego mieszkania.  Zobacz ulotkę. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Plan mieszkania, Jaśminowy Mokotów III, 3A0002, Warszawa
1 / 2 - Plan mieszkania, Jaśminowy Mokotów III, 3A0002, Warszawa
Plan rozmieszczenia, Jaśminowy Mokotów III, 3A0002, Warszawa
2 / 2 - Plan rozmieszczenia, Jaśminowy Mokotów III, 3A0002, Warszawa
Informacje o mieszkaniu
Status: Dostępne
Numer mieszkania: 3A0002
Budynek: 3A
Piętro: 0
Dodatki: 3A
Powierzchnia: 66,52 m²
Balkon:
Planowany koniec budowy: Q3 2021
Uwaga: Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi Więcej... oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów prawnych. Przedstawione na niniejszej stronie rzuty mieszkań oraz okolicy mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy. Przedstawione rzuty mieszkań oraz okolicy nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r., poz. 121; ze zm.) i nie są wiążące dla Dewelopera. Możliwe są niewielkie różnice pomiędzy powierzchnią zaprojektowaną, a powierzchnią po pomiarze powykonawczym. Urządzenia sanitarne i kuchenne, drzwi wewnątrzlokalowe oraz materiały wykończeniowe podłóg nie stanowią wyposażenia lokali mieszkalnych. Rozmieszczenie wyposażenia przedstawiono jako przykładowe. Powierzchnie wyliczono zgodnie z normą PN-ISO 9836:1997 Podane wartości powierzchni mogą ulec niewielkim zmianom, rzeczywiste zostaną określone w dokumentacji powykonawczej na podstawie pomiarów dokonanych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nawiew świeżego powietrza będzie realizowany za pomocą nawiewników okiennych i/lub ściennych.

Kontakt