Mieszkanie 3A0214

Sprzedane

Dwustronne, jasne, blisko 120-metrowe mieszkanie na najwyższej kondygnacji niewielkiego, kameralnego budynku. Zaprojektowano tu cztery sypialnie, trzy łazienki, garderobę, duży salon z aneksem kuchennym w opcji odseparowanej, lub otwartej na pokój dzienny. Oryginalnym rozwiązaniem są narożne okna w jednej z sypialni i w salonie. Okna lokalu wychodzą na wschód i południe. Z dwóch sypialń, salonu, a także z części kuchennej, przeszklone drzwi wychodzą na loggię usytuowaną wzdłuż ściany południowej. Cena: 14 842 zł/m². Zobacz wirtualny spacer na dole strony.

Smart Homes by Skanska - teraz system Appartme w standardzie do każdego mieszkania.  Zobacz ulotkę. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Plan mieszkania, Jaśminowy Mokotów III, 3A0214, Warszawa
1 / 2 - Plan mieszkania, Jaśminowy Mokotów III, 3A0214, Warszawa
Plan rozmieszczenia, Jaśminowy Mokotów III, 3A0214, Warszawa
2 / 2 - Plan rozmieszczenia, Jaśminowy Mokotów III, 3A0214, Warszawa
Informacje o mieszkaniu
Status: Sprzedane
Numer mieszkania: 3A0214
Budynek: 3A
Piętro: 2
Dodatki: 5K
Powierzchnia: 114,54 m²
Balkon: 17,56 m²
Planowany koniec budowy: Q3 2021
Uwaga: Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi Więcej... oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów prawnych. Przedstawione na niniejszej stronie rzuty mieszkań oraz okolicy mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy. Przedstawione rzuty mieszkań oraz okolicy nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r., poz. 121; ze zm.) i nie są wiążące dla Dewelopera. Możliwe są niewielkie różnice pomiędzy powierzchnią zaprojektowaną, a powierzchnią po pomiarze powykonawczym. Urządzenia sanitarne i kuchenne, drzwi wewnątrzlokalowe oraz materiały wykończeniowe podłóg nie stanowią wyposażenia lokali mieszkalnych. Rozmieszczenie wyposażenia przedstawiono jako przykładowe. Powierzchnie wyliczono zgodnie z normą PN-ISO 9836:1997 Podane wartości powierzchni mogą ulec niewielkim zmianom, rzeczywiste zostaną określone w dokumentacji powykonawczej na podstawie pomiarów dokonanych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nawiew świeżego powietrza będzie realizowany za pomocą nawiewników okiennych i/lub ściennych.

Kontakt