Mieszkanie 3C0107

Sprzedane

Kompaktowe, dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze zaprojektowano tu pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnię i garderobę, w holu przewidziano miejsce na szafę wnękową. Atutem lokalu jest loggia, do której dostęp jest możliwy zarówno z pokoju dziennego, jak i z sypialni. Ściany wewnętrzne z możliwością modyfikacji pozwalają na dowolną segmentację proponowanego metrażu. Idealne dla osób lubiących słońce niemal przez cały dzień - ekspozycja południowo-wschodnia. Cena: 13 408 zł/m². Zobacz wirtualny spacer na dole strony.

Smart Homes by Skanska - teraz system Appartme w standardzie do każdego mieszkania.  Zobacz ulotkę. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Plan mieszkania, Jaśminowy Mokotów III, 3C0107, Warszawa
1 / 2 - Plan mieszkania, Jaśminowy Mokotów III, 3C0107, Warszawa
Plan rozmieszczenia, Jaśminowy Mokotów III, 3C0107, Warszawa
2 / 2 - Plan rozmieszczenia, Jaśminowy Mokotów III, 3C0107, Warszawa
Informacje o mieszkaniu
Status: Sprzedane
Numer mieszkania: 3C0107
Budynek: 3C
Piętro: 1
Dodatki: 2A
Powierzchnia: 44,92 m²
Balkon: 7,91 m²
Planowany koniec budowy: Q3 2021
Uwaga: Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi Więcej... oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów prawnych. Przedstawione na niniejszej stronie rzuty mieszkań oraz okolicy mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy. Przedstawione rzuty mieszkań oraz okolicy nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r., poz. 121; ze zm.) i nie są wiążące dla Dewelopera. Możliwe są niewielkie różnice pomiędzy powierzchnią zaprojektowaną, a powierzchnią po pomiarze powykonawczym. Urządzenia sanitarne i kuchenne, drzwi wewnątrzlokalowe oraz materiały wykończeniowe podłóg nie stanowią wyposażenia lokali mieszkalnych. Rozmieszczenie wyposażenia przedstawiono jako przykładowe. Powierzchnie wyliczono zgodnie z normą PN-ISO 9836:1997 Podane wartości powierzchni mogą ulec niewielkim zmianom, rzeczywiste zostaną określone w dokumentacji powykonawczej na podstawie pomiarów dokonanych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nawiew świeżego powietrza będzie realizowany za pomocą nawiewników okiennych i/lub ściennych.

Kontakt