Mieszkanie 3D0001

Sprzedane

Kompaktowe mieszkanie na parterze z ogródkiem od strony południowo-wschodniej. Posiada łazienkę, strefę wypoczynkową z wyjściem na ogród, i wyraźnie odseparowany aneks kuchenny, co pomoże utrzymać ład i porządek w głównej części mieszkania. W projekcie przewidziano dwa miejsca na szafy wnękowe. Ściany wewnętrzne z możliwością modyfikacji pozwalają na dowolną segmentację proponowanego metrażu. Cena: 14 419 zł/m². Zobacz wirtualny spacer na dole strony.

Smart Homes by Skanska - teraz system Appartme w standardzie do każdego mieszkania.  Zobacz ulotkę. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Plan mieszkania, Jaśminowy Mokotów III, 3D0001, Warszawa
1 / 2 - Plan mieszkania, Jaśminowy Mokotów III, 3D0001, Warszawa
Plan rozmieszczenia, Jaśminowy Mokotów III, 3D0001, Warszawa
2 / 2 - Plan rozmieszczenia, Jaśminowy Mokotów III, 3D0001, Warszawa
Informacje o mieszkaniu
Status: Sprzedane
Numer mieszkania: 3D0001
Budynek: 3D
Piętro: 0
Dodatki: 1A
Powierzchnia: 25,82 m²
Balkon:
Planowany koniec budowy: Q3 2021
Uwaga: Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi Więcej... oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów prawnych. Przedstawione na niniejszej stronie rzuty mieszkań oraz okolicy mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy. Przedstawione rzuty mieszkań oraz okolicy nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r., poz. 121; ze zm.) i nie są wiążące dla Dewelopera. Możliwe są niewielkie różnice pomiędzy powierzchnią zaprojektowaną, a powierzchnią po pomiarze powykonawczym. Urządzenia sanitarne i kuchenne, drzwi wewnątrzlokalowe oraz materiały wykończeniowe podłóg nie stanowią wyposażenia lokali mieszkalnych. Rozmieszczenie wyposażenia przedstawiono jako przykładowe. Powierzchnie wyliczono zgodnie z normą PN-ISO 9836:1997 Podane wartości powierzchni mogą ulec niewielkim zmianom, rzeczywiste zostaną określone w dokumentacji powykonawczej na podstawie pomiarów dokonanych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nawiew świeżego powietrza będzie realizowany za pomocą nawiewników okiennych i/lub ściennych.

Kontakt