Mieszkanie 3D0109

Dostępne

Dwustronne, niemal 100-metrowe mieszkanie na pierwszym piętrze, z loggią dostępną aż z czterech punktów. Przewidziano tu trzy sypialnie, dwie łazienki i salon z aneksem kuchennym. Oryginalnym rozwiązaniem zapewniającym dodatkowe oświetlenie w ciągu dnia jest narożne okno w jednej z sypialń i w kuchni. Wewnętrzne ściany z możliwością modyfikacji pozwalają na dowolną segmentację proponowanego metrażu. Ekspozycja zachodnia. Cena: 14 474 zł/m². Zobacz wirtualny spacer na dole strony.

Smart Homes by Skanska - teraz system Appartme w standardzie do każdego mieszkania.  Zobacz ulotkę. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Plan mieszkania, Jaśminowy Mokotów III, 3D0109, Warszawa
1 / 2 - Plan mieszkania, Jaśminowy Mokotów III, 3D0109, Warszawa
Plan rozmieszczenia, Jaśminowy Mokotów III, 3D0109, Warszawa
2 / 2 - Plan rozmieszczenia, Jaśminowy Mokotów III, 3D0109, Warszawa
Informacje o mieszkaniu
Status: Dostępne
Numer mieszkania: 3D0109
Budynek: 3D
Piętro: 1
Dodatki: 4K
Powierzchnia: 93,64 m²
Balkon: 15,38 m²
Planowany koniec budowy: Q3 2021
Uwaga: Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi Więcej... oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów prawnych. Przedstawione na niniejszej stronie rzuty mieszkań oraz okolicy mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy. Przedstawione rzuty mieszkań oraz okolicy nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r., poz. 121; ze zm.) i nie są wiążące dla Dewelopera. Możliwe są niewielkie różnice pomiędzy powierzchnią zaprojektowaną, a powierzchnią po pomiarze powykonawczym. Urządzenia sanitarne i kuchenne, drzwi wewnątrzlokalowe oraz materiały wykończeniowe podłóg nie stanowią wyposażenia lokali mieszkalnych. Rozmieszczenie wyposażenia przedstawiono jako przykładowe. Powierzchnie wyliczono zgodnie z normą PN-ISO 9836:1997 Podane wartości powierzchni mogą ulec niewielkim zmianom, rzeczywiste zostaną określone w dokumentacji powykonawczej na podstawie pomiarów dokonanych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nawiew świeżego powietrza będzie realizowany za pomocą nawiewników okiennych i/lub ściennych.

Kontakt