Mieszkanie 3F0006

Zapytaj o ofertę

Mieszkanie na parterze z okalającym je, ponad 80-metrowym ogrodem dostępnym aż z czterech punktów mieszkania. Zaprojektowano tu dwie sypialnie, łazienkę i dodatkową, oddzielną toaletę, pokój dzienny z aneksem kuchennym. W holu przewidziano miejsce na dwie szafy wnękowe. Ściany wewnętrzne z możliwością modyfikacji pozwalają na dowolną segmentację proponowanego metrażu. Ekspozycja zachodnia. Cena: 12 950 zł/m². Zobacz wirtualny spacer na dole strony.

Smart Homes by Skanska - teraz system Appartme w standardzie do każdego mieszkania.  Zobacz ulotkę. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Plan mieszkania, Jaśminowy Mokotów III, 3F0006, Warszawa
1 / 2 - Plan mieszkania, Jaśminowy Mokotów III, 3F0006, Warszawa
Plan rozmieszczenia, Jaśminowy Mokotów III, 3F0006, Warszawa
2 / 2 - Plan rozmieszczenia, Jaśminowy Mokotów III, 3F0006, Warszawa
Informacje o mieszkaniu
Status: Zapytaj o ofertę
Numer mieszkania: 3F0006
Budynek: 3F
Piętro: 0
Dodatki: 3A
Powierzchnia: 57,32 m²
Balkon:
Planowany koniec budowy: Q3 2021
Uwaga: Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi Więcej... oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów prawnych. Przedstawione na niniejszej stronie rzuty mieszkań oraz okolicy mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy. Przedstawione rzuty mieszkań oraz okolicy nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r., poz. 121; ze zm.) i nie są wiążące dla Dewelopera. Możliwe są niewielkie różnice pomiędzy powierzchnią zaprojektowaną, a powierzchnią po pomiarze powykonawczym. Urządzenia sanitarne i kuchenne, drzwi wewnątrzlokalowe oraz materiały wykończeniowe podłóg nie stanowią wyposażenia lokali mieszkalnych. Rozmieszczenie wyposażenia przedstawiono jako przykładowe. Powierzchnie wyliczono zgodnie z normą PN-ISO 9836:1997 Podane wartości powierzchni mogą ulec niewielkim zmianom, rzeczywiste zostaną określone w dokumentacji powykonawczej na podstawie pomiarów dokonanych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nawiew świeżego powietrza będzie realizowany za pomocą nawiewników okiennych i/lub ściennych.

Kontakt