Mieszkanie 3F0213

Dostępne

Dwustronne, blisko 100-metrowe mieszkanie na najwyższej kondygnacji kameralnego, niewielkiego budynku. Wzdłuż całej jego długości biegnie loggia dostępna aż z czterech miejsc. Zaprojektowano tu trzy sypialnie, dwie łazienki, garderobę i salon z aneksem kuchennym. W holu jest przestrzeń na szafę wnękową. Wewnętrzne ściany z możliwością modyfikacji pozwalają na dowolną segmentację proponowanego metrażu. Ekspozycja zachodnia, północna, wschodnia. Cena: 14 643 zł/m². Zobacz wirtualny spacer na dole strony.

Smart Homes by Skanska - teraz system Appartme w standardzie do każdego mieszkania.  Zobacz ulotkę. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Plan mieszkania, Jaśminowy Mokotów III, 3F0213, Warszawa
1 / 2 - Plan mieszkania, Jaśminowy Mokotów III, 3F0213, Warszawa
Plan rozmieszczenia, Jaśminowy Mokotów III, 3F0213, Warszawa
2 / 2 - Plan rozmieszczenia, Jaśminowy Mokotów III, 3F0213, Warszawa
Informacje o mieszkaniu
Status: Dostępne
Numer mieszkania: 3F0213
Budynek: 3F
Piętro: 2
Dodatki: 4K
Powierzchnia: 92,74 m²
Balkon: 18,84 m²
Planowany koniec budowy: Q3 2021
Uwaga: Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi Więcej... oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów prawnych. Przedstawione na niniejszej stronie rzuty mieszkań oraz okolicy mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy. Przedstawione rzuty mieszkań oraz okolicy nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r., poz. 121; ze zm.) i nie są wiążące dla Dewelopera. Możliwe są niewielkie różnice pomiędzy powierzchnią zaprojektowaną, a powierzchnią po pomiarze powykonawczym. Urządzenia sanitarne i kuchenne, drzwi wewnątrzlokalowe oraz materiały wykończeniowe podłóg nie stanowią wyposażenia lokali mieszkalnych. Rozmieszczenie wyposażenia przedstawiono jako przykładowe. Powierzchnie wyliczono zgodnie z normą PN-ISO 9836:1997 Podane wartości powierzchni mogą ulec niewielkim zmianom, rzeczywiste zostaną określone w dokumentacji powykonawczej na podstawie pomiarów dokonanych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nawiew świeżego powietrza będzie realizowany za pomocą nawiewników okiennych i/lub ściennych.

Kontakt