Mieszkanie B122

Sprzedane

Dwupokojowe mieszkanie, z oknami na wschód. Duży balkon to doskonałe miejsce do wieczornego relaksu. Wyodrębnione miejsce na szafy daje możliwość organizacji przestrzeni i utrzymania porządku.

Plan mieszkania, Mickiewicza Etap II, B122, Warszawa
Warszawa, Mickiewicza Etap II, B122
Plan rozmieszczenia, Mickiewicza Etap II, B122, Warszawa
Informacje o mieszkaniu
Status: Sprzedane
Numer mieszkania: B122
Budynek: B
Piętro: 2
Dodatki: 2A
Powierzchnia: 41,84 m²
Balkon:
Planowany koniec budowy: Q3 2019
Uwaga: Możliwe są niewielkie różnice pomiędzy powierzchnią Więcej... zaprojektowaną, a powierzchnią po pomiarze powykonawczym. Urządzenia sanitarne i kuchenne, drzwi wewnątrzlokalowe oraz materiały wykończeniowe podłóg nie stanowią wyposażenia lokali mieszkalnych. Rozmieszczenie wyposażenia przedstawiono jako przykładowe. Powierzchnie wyliczono zgodnie z normą PN-ISO 9836:1997 Podane wartości powierzchni mogą ulec niewielkim zmianom, rzeczywiste zostaną określone w dokumentacji powykonawczej na podstawie pomiarów dokonanych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nawiew świeżego powietrza będzie realizowany za pomocą nawiewników okiennych i/lub ściennych.

Skorzystaj z naszej pakietowej oferty, obejmującej projekt aranżacji, szeroki wybór materiałów wykończeniowych i terminową realizację. Gwarantujemy przejrzystość kosztów i pełną kontrolę.

Więcej…