Mieszkanie B122

Sprzedane

Dwupokojowe mieszkanie, z oknami na wschód. Duży balkon to doskonałe miejsce do wieczornego relaksu. Wyodrębnione miejsce na szafy daje możliwość organizacji przestrzeni i utrzymania porządku.

Skorzystaj z naszej pakietowej oferty, obejmującej projekt aranżacji, szeroki wybór materiałów wykończeniowych i terminową realizację. Gwarantujemy przejrzystość kosztów i pełną kontrolę.

Więcej…

Warszawa, Mickiewicza 02, B122
1 / 3 - Warszawa, Mickiewicza 02, B122
Plan mieszkania, Mickiewicza 02, B122, Warszawa
2 / 3 - Plan mieszkania, Mickiewicza 02, B122, Warszawa
Plan rozmieszczenia, Mickiewicza 02, B122, Warszawa
3 / 3 - Plan rozmieszczenia, Mickiewicza 02, B122, Warszawa
Informacje o mieszkaniu
Status: Sprzedane
Numer mieszkania: B122
Budynek: B
Piętro: 2
Dodatki: 2A
Powierzchnia: 41,84 m²
Balkon:
Uwaga: Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi Więcej... oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów prawnych. Przedstawione na niniejszej stronie rzuty mieszkań oraz okolicy mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy. Przedstawione rzuty mieszkań oraz okolicy nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r., poz. 121; ze zm.) i nie są wiążące dla Dewelopera. Możliwe są niewielkie różnice pomiędzy powierzchnią zaprojektowaną, a powierzchnią po pomiarze powykonawczym. Urządzenia sanitarne i kuchenne, drzwi wewnątrzlokalowe oraz materiały wykończeniowe podłóg nie stanowią wyposażenia lokali mieszkalnych. Rozmieszczenie wyposażenia przedstawiono jako przykładowe. Powierzchnie wyliczono zgodnie z normą PN-ISO 9836:1997 Podane wartości powierzchni mogą ulec niewielkim zmianom, rzeczywiste zostaną określone w dokumentacji powykonawczej na podstawie pomiarów dokonanych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nawiew świeżego powietrza będzie realizowany za pomocą nawiewników okiennych i/lub ściennych.

Kontakt