Mieszkanie B142

Dostępne

Funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie, z widokiem na wschód. Duży balkon stanowi naturalne przedłużenie mieszkania i jest miejscem idealnym do wypicia porannej kawy. Dedykowana przestrzeń na szafy zapewni miejsce do przechowywania rzeczy wszystkich domowników.

Plan mieszkania, Mickiewicza Etap 2 - już 50% zarezerwowanych mieszkań!, B142, Warsaw
Plan rozmieszczenia, Mickiewicza Etap 2 - już 50% zarezerwowanych mieszkań!, B142, Warsaw
Informacje o mieszkaniu
Status: Dostępne
Numer mieszkania: B142
Budynek: BUDYNEK B
Piętro: 4
Powierzchnia: 41,84 m²
Balkon:
Planowany koniec budowy: Q3 2019
Uwaga: Możliwe są niewielkie różnice pomiędzy powierzchnią Więcej... zaprojektowaną, a powierzchnią po pomiarze powykonawczym. Urządzenia sanitarne i kuchenne, drzwi wewnątrzlokalowe oraz materiały wykończeniowe podłóg nie stanowią wyposażenia lokali mieszkalnych. Rozmieszczenie wyposażenia przedstawiono jako przykładowe. Powierzchnie wyliczono zgodnie z normą PN-ISO 9836:1997 Podane wartości powierzchni mogą ulec niewielkim zmianom, rzeczywiste zostaną określone w dokumentacji powykonawczej na podstawie pomiarów dokonanych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nawiew świeżego powietrza będzie realizowany za pomocą nawiewników okiennych i/lub ściennych.

Skorzystaj z naszej pakietowej oferty, obejmującej projekt aranżacji, szeroki wybór materiałów wykończeniowych i terminową realizację. Gwarantujemy przejrzystość kosztów i pełną kontrolę.

Więcej…