Mieszkanie B162

Sprzedane

Funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie, z widokiem na wschód. Duży balkon stanowi naturalne przedłużenie mieszkania i jest miejscem idealnym do wypicia porannej kawy. Dedykowana przestrzeń na szafy zapewni miejsce do przechowywania rzeczy wszystkich domowników.

Plan mieszkania, Mickiewicza 02, B162, Warszawa
Plan rozmieszczenia, Mickiewicza 02, B162, Warszawa
Informacje o mieszkaniu
Status: Sprzedane
Numer mieszkania: B162
Budynek: B
Piętro: 6
Dodatki: 2A
Powierzchnia: 44 m²
Balkon:
Planowany koniec budowy: Q3 2019
Uwaga: Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi Więcej... oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów prawnych. Przedstawione na niniejszej stronie rzuty mieszkań oraz okolicy mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy. Przedstawione rzuty mieszkań oraz okolicy nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r., poz. 121; ze zm.) i nie są wiążące dla Dewelopera. Możliwe są niewielkie różnice pomiędzy powierzchnią zaprojektowaną, a powierzchnią po pomiarze powykonawczym. Urządzenia sanitarne i kuchenne, drzwi wewnątrzlokalowe oraz materiały wykończeniowe podłóg nie stanowią wyposażenia lokali mieszkalnych. Rozmieszczenie wyposażenia przedstawiono jako przykładowe. Powierzchnie wyliczono zgodnie z normą PN-ISO 9836:1997 Podane wartości powierzchni mogą ulec niewielkim zmianom, rzeczywiste zostaną określone w dokumentacji powykonawczej na podstawie pomiarów dokonanych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nawiew świeżego powietrza będzie realizowany za pomocą nawiewników okiennych i/lub ściennych.

Ważne kontakt

Skorzystaj z naszej pakietowej oferty, obejmującej projekt aranżacji, szeroki wybór materiałów wykończeniowych i terminową realizację. Gwarantujemy przejrzystość kosztów i pełną kontrolę.

Więcej…