Mieszkanie C124

Zarezerwowane

Trzypokojowe i trójstronne mieszkanie, bardzo dobrze doświetlone. Dodatkowe atuty to duża loggia i balkon, gdzie można zrelaksować się na powietrzu bez wychodzenia z domu.

Plan mieszkania, Mickiewicza Etap 2 - już 50% zarezerwowanych mieszkań!, C124, Warsaw
Warsaw, Mickiewicza Etap 2 - już 50% zarezerwowanych mieszkań!, C124
Plan rozmieszczenia, Mickiewicza Etap 2 - już 50% zarezerwowanych mieszkań!, C124, Warsaw
Informacje o mieszkaniu
Status: Zarezerwowane
Numer mieszkania: C124
Budynek: BUDYNEK C
Piętro: 2
Powierzchnia: 69,75 m²
Balkon:
Planowany koniec budowy: Q3 2019
Uwaga: Możliwe są niewielkie różnice pomiędzy powierzchnią Więcej... zaprojektowaną, a powierzchnią po pomiarze powykonawczym. Urządzenia sanitarne i kuchenne, drzwi wewnątrzlokalowe oraz materiały wykończeniowe podłóg nie stanowią wyposażenia lokali mieszkalnych. Rozmieszczenie wyposażenia przedstawiono jako przykładowe. Powierzchnie wyliczono zgodnie z normą PN-ISO 9836:1997 Podane wartości powierzchni mogą ulec niewielkim zmianom, rzeczywiste zostaną określone w dokumentacji powykonawczej na podstawie pomiarów dokonanych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nawiew świeżego powietrza będzie realizowany za pomocą nawiewników okiennych i/lub ściennych.

Skorzystaj z naszej pakietowej oferty, obejmującej projekt aranżacji, szeroki wybór materiałów wykończeniowych i terminową realizację. Gwarantujemy przejrzystość kosztów i pełną kontrolę.

Więcej…