Mieszkanie C124

Sprzedane

Trzypokojowe i trójstronne mieszkanie, bardzo dobrze doświetlone. Dodatkowe atuty to duża loggia i balkon, gdzie można zrelaksować się na powietrzu bez wychodzenia z domu.

Plan mieszkania, Mickiewicza Etap II, C124, Warszawa
Warszawa, Mickiewicza Etap II, C124
Plan rozmieszczenia, Mickiewicza Etap II, C124, Warszawa
Informacje o mieszkaniu
Status: Sprzedane
Numer mieszkania: C124
Budynek: C
Piętro: 2
Dodatki: 3
Powierzchnia: 69,75 m²
Balkon:
Planowany koniec budowy: Q3 2019
Uwaga: Możliwe są niewielkie różnice pomiędzy powierzchnią Więcej... zaprojektowaną, a powierzchnią po pomiarze powykonawczym. Urządzenia sanitarne i kuchenne, drzwi wewnątrzlokalowe oraz materiały wykończeniowe podłóg nie stanowią wyposażenia lokali mieszkalnych. Rozmieszczenie wyposażenia przedstawiono jako przykładowe. Powierzchnie wyliczono zgodnie z normą PN-ISO 9836:1997 Podane wartości powierzchni mogą ulec niewielkim zmianom, rzeczywiste zostaną określone w dokumentacji powykonawczej na podstawie pomiarów dokonanych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nawiew świeżego powietrza będzie realizowany za pomocą nawiewników okiennych i/lub ściennych.

Skorzystaj z naszej pakietowej oferty, obejmującej projekt aranżacji, szeroki wybór materiałów wykończeniowych i terminową realizację. Gwarantujemy przejrzystość kosztów i pełną kontrolę.

Więcej…