Mieszkanie C341

Zarezerwowane

Dwupokojowe, trójstronne mieszkanie na czwartym piętrze. Dobrze doświetlona przestrzeń daje energię na cały dzień. Niewątpliwy atut to loggia, która stanowi naturalne przedłużenie przestrzeni i jest doskonałym miejscem do wieczornego relaksu.

Plan mieszkania, Mickiewicza Etap 2 - już 50% zarezerwowanych mieszkań!, C341, Warsaw
Plan rozmieszczenia, Mickiewicza Etap 2 - już 50% zarezerwowanych mieszkań!, C341, Warsaw
Informacje o mieszkaniu
Status: Zarezerwowane
Numer mieszkania: C341
Budynek: BUDYNEK C
Piętro: 4
Powierzchnia: 53,83 m²
Balkon:
Planowany koniec budowy: Q3 2019
Uwaga: Możliwe są niewielkie różnice pomiędzy powierzchnią Więcej... zaprojektowaną, a powierzchnią po pomiarze powykonawczym. Urządzenia sanitarne i kuchenne, drzwi wewnątrzlokalowe oraz materiały wykończeniowe podłóg nie stanowią wyposażenia lokali mieszkalnych. Rozmieszczenie wyposażenia przedstawiono jako przykładowe. Powierzchnie wyliczono zgodnie z normą PN-ISO 9836:1997 Podane wartości powierzchni mogą ulec niewielkim zmianom, rzeczywiste zostaną określone w dokumentacji powykonawczej na podstawie pomiarów dokonanych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nawiew świeżego powietrza będzie realizowany za pomocą nawiewników okiennych i/lub ściennych.

Skorzystaj z naszej pakietowej oferty, obejmującej projekt aranżacji, szeroki wybór materiałów wykończeniowych i terminową realizację. Gwarantujemy przejrzystość kosztów i pełną kontrolę.

Więcej…