W dobrym sąsiedztwie

Czym jest dobre sąsiedztwo? To nie tylko serdeczni ludzie, ale także zieleń dookoła, kulturalne atrakcje na wyciągnięcie ręki i wreszcie – służący człowiekowi design. Te wszystkie elementy spotykają się pod jednym adresem na styku Starych Bielan i Żoliborza – dwóch niezwykle pięknych i zielonych dzielnic Warszawy. Osiedle Mickiewicza jest zlokalizowane o kilka minut od stacji metra Słodowiec i Plac Wilsona. Dzięki zachowanej na swoim terenie roślinności i dodatkowym, starannie planowanym nasadzeniom, zapewnia swoim mieszkańcom cichą i spokojną przystań nieopodal centrum obu dzielnic.

Powierzchnia: 27,77 - 113,26 m²
Liczba pokoi: 1 - 4 pokoje
Liczba pięter: 6
Lokalizacja: Bielany/Żoliborz
Rozpoczęcie sprzedaży: Listopad 2017r.
Planowany koniec budowy: Q3 2019

Start sprzedaży
Start budowy
Stan "Zero"
Stan surowy otwarty
Stan surowy zamknięty
Pozwolenie na użytkowanie
Przekazanie kluczy

Ważne kontakt

BREEAM to jedna z najbardziej popularnych w Europie metod oceny jakości budynku oraz procesu budowlanego. To polisa na przyszłość, potwierdzająca wysoki standard wykonania, zastosowanie ekologicznych rozwiązań, gwarantująca komfort użytkowania. Budynki drugiego etapu Osiedla Mickiewicza są wolne od materiałów toksycznych. Zastosowana w nich izolacja cieplna skutecznie obniża koszty ogrzewania a trzyszybowe, panoramiczne okna pięknie doświetlają wnętrza. Obiekt ubiega się o certyfikat BREEAM.

breeam-logo-skanska

Każdy mieszkaniec zasługuje na równe traktowanie i dostęp do wszystkich miejsc osiedla, niezależnie od swojego wieku, sprawności a nawet wzrostu. Dlatego osiedle Mickiewicza zostało zaprojektowane w sposób, który nie wyklucza. Minimalna ilość krawężników i schodków ułatwia poruszanie się po terenie inwestycji, podjazdy, bezprogowe windy i lekkie drzwi ułatwiają dostanie się do budynku a niemal połowa mieszkań może zostać dostosowana do konkretnych potrzeb mieszkańców z różnymi stopniami i rodzajami niepełnosprawności ruchu, wzroku czy słuchu. Obiekt ubiega się o certyfikat Obiekt Bez Barier.

obb-skanska-logo

Opis inwestycji


Blisko natury

Osiedle Mickiewicza jest usytuowane w cichej i spokojnej okolicy na styku Żoliborza i Starych Bielan, dwóch niezwykle pięknych i zielonych dzielnic Warszawy. Mamy więc w okolicy skarb – zaskakującą liczbę parków i terenów roślinnych. Do tego szlaki: spacerowy, biegowy i rowerowy – od parku Kaskady, przez Stawy Kellera po Kępę Potocką.

Działania zapewniające dbałość o środowisko:

 • zdrowe materiały wykończeniowe bez szkodliwych substancji oraz charakteryzujące się wysoką odpornością na warunki mechaniczne, atmosferyczne oraz ekploatacyjne

 • projekt zieleni uwzględniający zachowane podczas budowy drzewa, starodrzew, pomniki przyrody oraz nowe nasadzenia (powierzchnia gruntu pokrytego roślinnością wynosi 60%)

 • innowacyjne rozwiązania projektowe zapewniające komfort korzystania z budynku.

Komfort mieszkańców

Mieszkańcy osiedla znajdą tu wszystko, co bliskie skandynawskiej filozofii szacunku i otwartości na potrzeby człowieka.

 • monitoring osiedla i całodobowa ochrona

 • duże trzyszybowe okna

 • oświetlenie LED w częściach wspólnych budynku

 • niewielka ilość mieszkań na piętrze

 • gniazda elektryczne w garażu do odkurzania i ładowania aut elektrycznych

 • boksy rowerowe w halach garażowych oraz komórki lokatorskie

 • widok na panoramę miasta z ostatnich pięter

 • wspólne pomieszczenie kreatywne - strefa mieszkańca

 • plac zabaw, dostępny także dla dzieci ze specjalnymi potrzebami

 • okolica willowa w bezpośrednim sąsiedztwie

 

Wysoki standard

Wysoka jakość łączy się tutaj z bliskością przyrody, tworząc zieloną przestrzeń komfortu dla ciała i ducha.

 • naturalne materiały wykończeniowe na elewacji budynku i w jego wnętrzach

 • elastyczny i funkcjonalny rozkład mieszkań

 • balkon, loggia lub taras w każdym mieszkaniu

 • wysokość mieszkań: 2,72 m

 • projekt zieleni - szyty na miarę otoczenia

 • indywidualny projekt wykończenia i dbałość o aranżację części wspólnych budynku

 • funkcjonalnie, prosto i intuicyjnie - starannie dobrane materiały na elewacji budynku i w jego wnętrzach

 • obiekt bez barier: część mieszkań możliwa do dostosowania do wymagań osób z niepełnosprawnościami

Cechy projektu

 • 2 budynki

 • 107 mieszkań

 • dostępne metraże: 27-113 m²

 • zróżnicowana bryła budynku

 • 6 pięter

 • dwukondygnacyjny garaż z komórkami i boksami rowerowymi

 • kreatywna przestrzeń spotkań dla mieszkańców o powierzchni 70 m² stworzona z myślą o lokalnej integracji i budowaniu więzi sąsiedzkich

 • indywidualny projekt aranżacji części wspólnych budynku

Design


Projekt inwestycji został przygotowany przez renomowaną pracownię architektoniczną HRA Architekci, realizowany przez generalnego wykonawcę Skanska S.A.

W sąsiedztwie dobrego designu

Punktem wyjścia wszystkich działań architektów tworzących dla Skanska jest człowiek. Prawidłowy projekt mieszkania musi uwzględniać wszelkie potrzeby ludzi, którzy we wnętrzu domu i w jego okolicy będą spędzać większą część życia.

Architektura inspirowana Północą

Formę budynków podporządkowano filozofii architektury wywodzącej się ze Skandynawii. Osiedle nawiązuje do spokojnego charakteru otoczenia, a przy tym architekci podkreślili indywidualizm miejsca. Zgodnie z wizją minimalizmu w urbanistyce, budynki zaprojektowano jako dwie bryły na rzucie prostokąta, stojące względem siebie pod kątem ostrym. Wyważony dobór elementów dekoracyjnych, kolorystyka bieli i ciemnych akcentów oraz prostota wizualna definiują kluczowe cechy inwestycji. Natomiast układ okien, przełamań w elewacji, loggi i balkonów tworzą interesujące kompozycje plastyczne przy wykorzystaniu tradycyjnych elementów naturalnego i skromnego detalu architektonicznego.

Lokalizacja


Osiedle Mickiewicza usytuowane jest w cichej i spokojnej okolicy na styku Żoliborza i Starych Bielan, dwóch niezwykle pięknych i zielonych dzielnic Warszawy. Położone w bezpośrednim sąsiedztwie Stawów Kellera, parku Żeromskiego i Harcerskiej Poczty Polowej, otoczone starodrzewem, samo także staje się także przyczółkiem dla wielu gatunków rodzimych roślin i zwierząt. Dzięki zachowanej na swoim terenie roślinności i dodatkowym, starannie planowanym nasadzeniom, zapewnia swoim mieszkańcom cichą i spokojną przystań nieopodal centrum obu dzielnic. Po krótkim spacerze można znaleźć wytchnienie w pięknie utrzymanym parku Kępa Potocka, miejscu aktywnego wypoczynku dla wszystkich pokoleń. W odległości zaledwie jednej stacji od pobliskiego metra znajduje się Lasek Bielański, zielone płuca Warszawy. Każde zielone miejsce w okolicy je łatwo dostępne dzięki rosnącej wciąż liczbie ścieżek rowerowych.

Styk Starych Bielan i Żoliborza to część miasta, od której zaledwie kilkanaście minut dzieli nas od miejsc jedynych w swoim rodzaju. Żoliborz, pieszczotliwie przez mieszkańców nazywany Joli Bord (z francuskiego piękny brzeg), to najpiękniejsze serce kultury w Warszawie. Na Żoliborzu i Bielanach liczne klubokawiarnie, restauracje i bary przyciągają smakowitą ofertą, wystawy i koncerty gwarantują dobrą rozrywkę, a festiwale i cyklicznie organizowane wydarzenia lokalne zacieśniają więzi sąsiedzkie. Obie dzielnice obfitują w unikatowe miejsca, w których można przyjemnie spędzić czas. Oto tylko niektóre propozycje dla małych i dużych odkrywców.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 661 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów prawnych. Przedstawione na niniejszej stronie wizualizacje mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy ułatwiający przyszłym nabywcom mieszkań zorientowanie się w ogólnym wyglądzie realizowanego Przedsięwzięcia Deweloperskiego. Przedstawione wizualizacje nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r., poz. 121; ze zm.) i nie są wiążące dla Dewelopera.

Mapa


Wskazówki dojazdu

Środek transportu:

Nie udało nam się określić Twojej lokalizacji.

Nie udało się wyznaczyć wskazówek dojazdu

Odległość do punktów

  Podwójnie dobry adres

  Poczuj magię Bielan i Żoliborza

  Osiedle Mickiewicza to miejsce, które Cię zainspiruje

  Kameralne, nowoczesne i funkcjonalne osiedle, położone na pograniczu klimatycznego Żoliborza i zielonych Bielan. Miejsce niezwykłe, idealnie łączące nowoczesne miasto z urokiem spokojnej, zielonej przestrzeni. Zlokalizowane na skraju rezerwatu przyrody – lasu Bielańskiego, w pobliżu 3 parków: Kępa Potocka, Kaskada i Harcerskiej Poczty Polowej oraz Stawów Kellera. Sąsiaduje ze stacją Metra Słodowiec, parę ulic dalej znajduje sie przystanek Pl. Wilsona. W bliskiej odległości od osiedla dostępne są liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, ścieżki rowerowe oraz trasa Armii Krajowej. Dojazd do centrum metrem zajmuje jedynie 10 minut, a samochodem - około 15 minut.

  Zapraszamy do przyjaznej, zacisznej okolicy, która jednocześnie zapewnia dogodne połączenie z tym, co oferuje tętniące życiem miasto. Zamieszkaj w dobrym sąsiedztwie.  osiedle_mickiewicza_okolice_737_650_skanska

  fort-sokolnickiego-okolica-1140x500-skanska

  Fort Sokolnickiego

  Atrakcje tuż za progiem

  Trasy rowerowe zachęcają do aktywnego relaksu, liczne restauracyjki przyciągają smaczną ofertą, kino i teatr gwarantują dobrą rozrywkę, a cyklicznie organizowane wydarzenia zacieśniają więzi sąsiedzkie. Obie dzielnice obfitują też w świetnie wyposażone place zabaw, a największe z nich, zlokalizowane na sadach Żoliborskich, przy AWF, w parku Cytadela i na Kępie Potockiej, zapewniają dobrą zabawę najmłodszym.

  osiedle_mickiewicza_plac_zabaw_737x650_skanska

  kepa-potocka-okolica-1140x500-skanska-mickiewicza

  Park Kępa Potocka - na spacer, kajak czy rower

  kino-wisla-1140x500-skanska

  Kino Wisła

  Mapa


  Wskazówki dojazdu

  Środek transportu:

  Nie udało nam się określić Twojej lokalizacji.

  Nie udało się wyznaczyć wskazówek dojazdu

  Odległość do punktów

   Kontakt

   Ważne kontakt

   Sprawdź lokalizację oraz godziny otwarcia naszych wszystkich biur sprzedaży tutaj!

   Kontakt

   Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres do korespondencji: Al. „Solidarności” 173, 00-877 Warszawa ("Skanska"). Może Pani/Pan wycofać udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie pociąga za sobą żadnych negatywnych konsekwencji. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Szczegółowe informacje dotyczące odbiorców Pani/Pana danych osobowych, przekazywania tych danych do państwa trzeciego lub do organizacji międzynarodowej, okresu przechowywania tych danych, profilowania, praw przysługujących Pani/Panu na mocy przepisów o ochronie danych osobowych znajdzie Pani/Pan pod adresem https://mieszkaj.skanska.pl/odo. W przypadku jakichkolwiek pytań, w celu cofnięcia zgody lub skorzystania z przysługujących praw należy skontaktować się ze Skanska wysyłając wiadomość pod adresem poczty elektronicznej: odo_residential@skanska.pl lub drogą pisemną pod adresem siedziby Skanska podanym powyżej.