Tutaj mieszka to, co kochasz

Szwedzkie pochodzenie Skanska sprawia, że w dziedzinie skandynawskiego stylu życia jesteśmy prawdziwymi ekspertami. Dlatego stworzyliśmy Park Skandynawia – miejsce, w którym zamieszkało wszystko, co dla Ciebie najlepsze: ekologia, styl, relaks, dobry sen i spokój.

Powierzchnia: 31 - 101,38 m²
Liczba pokoi: 1 - 5 pokoje
Liczba pięter: 8
Lokalizacja: ul. Ostrobramska 75
Planowany koniec budowy: Q4 2019

Postęp prac budowlanych

Start sprzedaży
Start budowy
Stan "Zero"
Stan surowy otwarty
Stan surowy zamknięty
Pozwolenie na użytkowanie
Przekazanie kluczy

Park Skandynawia w drodze po międzynarodowy certyfikat BREEAM.

Ekologia – tak jak dla Ciebie – ma dla nas priorytetowe znaczenie. Decydując się na zakup naszego mieszkania masz pewność, że razem z nami przyczyniasz się do ochrony środowiska. Dodatkowo poddane recyklingowi odpady budowlane odzyskiwane są blisko w 100%. By mieć pewność, że nic nie umknęło naszej uwadze, przebieg budowy monitorują Green asesorzy, czyli zespół kontroli ekologicznej. W trosce o Twój kontakt z naturą na terenie Parku Skandynawia w specjalnych budkach zamieszkają też ptaki jerzyki.

breeam logo

 

Opis inwestycji


Tutaj mieszka styl

Zainspiruj się pięknem harmonii Parku Skandynawia. Tutaj odnajdziesz prawdziwy spokój. Im mniej tym więcej. Skandynawowie stosują tę zasadę od lat. Czyste i proste formy architektury Parku Skandynawia współgrają z naturalną zielenią części wspólnych. Są nie tylko funkcjonalne i komfortowe, ale też mają niebanalną estetykę i są ekologiczne. Park Skandynawia zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz budynków wyróżnia naturalna, jasna kolorystyka, charakterystyczna dla stylu skandynawskiego.

Krajobraz pomiędzy budynkami wypełnia bujna zieleń

Park Skandynawia został zaprojektowany w funkcjonalnej prostocie i bliskości z naturą. Budynki o czystych i prostych formach współgrają z naturalnym środowiskiem. Klimat skandynawskiego pejzażu przywodzą na myśl zielone skarpy i wzniesienia, które dostosowują się do stylu i charakteru zabudowy.

Park Skandynawia to przestrzeń 9 budynków w zabudowie wielorodzinnej

W pierwszym etapie budowy zostanie oddanych 167 mieszkań w budynkach od ul. Ostrobramskiej. Powierzchnia mieszkań od 28 do 101. Przewidziane są 2 poziomy parkingu podziemnego. Zielona przestrzeń między budynkami i ukryte wśród niej funkcjonalne tereny rekreacyjne sprzyjają zwolnieniu tempa, rodzinnemu odpoczynkowi i nawiązywaniu sąsiedzkich znajomości. Tu odkryjesz inny styl miejskiego życia. W przyjaznych relacjach z otoczeniem. Wszystko, czego potrzebujesz na co dzień masz w zasięgu ręki. W ciągu 2 min dojdziesz do galerii CH Promenada.Design


Tutaj mieszka relaks

Skandynawski styl to też funkcjonalna przestrzeń. Porządek i prostota w otoczeniu sprawiają, że odczuwamy harmonię i spokój. Dla twojej wygody zadbaliśmy o wyraźny podział przestrzeni na strefę dzienną i nocną. Słońce jest pożądanym gościem w skandynawskich domach. Dzięki dużym, trójdzielnym oknom wnętrza Parku Skandynawia będą idealnie jasne i doświetlone. Przestrzeń powiększają wysokie sufity – niektóre mieszkania mają nawet 2.78 m wysokości!

Tutaj mieszka dobry sen

Wyśpij się zdrowo, jak nigdy dotąd! Skandynawowie znają przepis na błogi sen. Mówiąc szeptem – najważniejsza jest cisza. W mieszkaniach Parku Skandynawia wysokiej jakości materiały izolacyjne oraz okna o podwyższonej izolacji akustycznej w pełni minimalizują poziom hałasu w sypialni i innych pomieszczeniach. Żeby podczas snu oddychało Ci się dobrze i zdrowo do prac wykończeniowych używamy wyłącznie antyalergicznych farb. Dodatkowo mechaniczna wentylacja wyciągowa gwarantuje odpowiednią temperaturę i jakość powietrza.Możesz wybrać mieszkanie z balkonem lub ogródkiem

Skandynawowie żyją w przyjaźni z naturą a w ich miastach to zieleń dominuje nad zabudową. W Parku Skandynawia zielona przestrzeń jest na każdym kroku. Dostęp do budynku z zewnętrznego patio gwarantuje poczucie bezpieczeństwa. Zadbaliśmy o intymność ogródków i mieszkań na najniższej kondygnacji. A może idealne dla Ciebie jest zamieszkać na ostatnim piętrze? Każde z takich mieszkań posiada własny taras.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów prawnych. Przedstawione na niniejszej stronie wizualizacje mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy ułatwiający przyszłym nabywcom mieszkań zorientowanie się w ogólnym wyglądzie realizowanego Przedsięwzięcia Deweloperskiego. Przedstawione wizualizacje nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r., poz. 121; ze zm.) i nie są wiążące dla Dewelopera.

Mapa


Odległość do punktów

Czas na Gocław

Zainspiruj się atrakcjami Pragi Południe i zamieszkaj w Parku Skandynawia

Kiedy szukamy wymarzonego miejsca do zamieszkania, liczy się nie tylko budynek, ale też jego otoczenie. Każdy chce mieć komfortową codzienność, i pod względem obowiązków, i przyjemności. Park Skandynawia położony jest przy ulicy Ostrobramskiej, w bliskim sąsiedztwie Centrum Handlowego Atrium Promenada. Dzięki takiej lokalizacji szybko i komfortowo można załatwić codzienne sprawy – wszędzie jest blisko: do sklepu, apteki, pralni, banku czy przychodni. Wyjście na obiad z dziećmi w niedzielne popołudnie, czy spotkanie ze znajomymi na kawę również nie zajmie wiele czasu. Każdy znajdzie tu swoje ulubione miejsce.

Mapa


Odległość do punktów

Kontakt

Zapraszamy do Głównego Biura Sprzedaży Mieszkań w Spark! Odwiedź nas pod adresem Al. "Solidarności" 173!

Ważne kontakty

Biuro sprzedaży Spark - Już otwarte!

Nr tel. +48 22 509 99 99

Napisz wiadomość

Aleja "Solidarności" 173, godziny otwarcia: Pon. - Pt. 10-18, Sb. 10-15

Kontakt

Podanie adresu email lub numeru telefonu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na kontakt przedstawicieli Skanska Residential Development Poland i przekazanie informacji o interesującej Panią/Pana ofercie handlowej, wydarzeniach lub innych informacji związanych z działalnością Skanska Residential Development Poland. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres do korespondencji al. "Solidarności" 173, 00-877 Warszawa ("SKANSKA").Podane przez Panią/Pana dane osobowe, będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Skanska.