„Fundamenty przyszłości” to raport opracowany przez firmę 4CF The Futures Literacy Company na zlecenie Polskiego Związku Firm Deweloperskich oraz Skanska Residential Developement Poland. Publikacja ta jest źródłem wiedzy, która może pomóc w planowaniu przedsięwzięć inwestycyjnych i społecznych w polskich miastach w średnioterminowej perspektywie – do 2027 roku.

Projekt powstał we współpracy z ekspertami z: sektora deweloperskiego, rynku nieruchomości, socjologii, ekonomii, ekologii, polityk lokalnych i foresightu strategicznego. Szerokie zaangażowanie specjalistów umożliwiło zmapowanie obecnie występujących trendów.

Następnie stworzenie trzech scenariuszy proponujących perspektywę dla rozwoju miast i roli, oraz rolę jaką deweloperzy mogą odegrać w tym procesie. Raport wzbogacają komentarze eksperckie. Firmy zaangażowane w stworzenie „Fundamentów przyszłości” mają nadzieję, że publikacja ta zainspiruje nie tylko branżę deweloperską czy przedstawicieli samorządów, ale pozwoli lepiej zrozumieć rynek i możliwe dla niego drogi rozwoju.

    Uzupełnij formularz, aby pobrać raport. Chętnie odpowiemy na pytania i zapraszamy do kontaktu!

    [fm_checkbox label="Wyrażam zgodę na zapis do newslettera"]

    Patroni medialni