Informacje o funkcjonowaniu biura Skanska w czasie pandemii

Bezpieczny zakup mieszkania w czasie pandemii

Szanowni klienci, informujemy, że nasze biura sprzedaży pracują w dotychczasowych godzinach otwarcia. W trosce o bezpieczeństwo sanitarne zalecamy jednak uprzednie umówienie wizyty, lub kontakt online. Nasi doradcy są przygotowani do przedstawienia oferty w sposób dla Państwa wygodny, w tym do zdalnego podpisania umów.

Jak zdalnie kupić mieszkanie

1. Obejrzyj plany i opisy inwestycji dostępne online. Zapoznaj się z dodatkowymi cechami budynku i mieszkania, które zaprocentują w przyszłości, m.in. z rozwiązaniami wpływającymi na zużycie energii certyfikowanymi w systemie BREEAM.

2. Skontaktuj się z doradcą, który zdalnie przedstawi Ci ofertę, opowie o inwestycji, pokaże zdjęcia, wizualizacje i rozkłady budynków oraz mieszkań. Możesz zrobić to telefonicznie lub za pomocą aplikacji do kontaktu online.

3. Wybierz mieszkanie i zdalnie podpisz umowę. Podpisanie umowy jest teraz łatwe i bezpieczne dzięki aplikacji Autenti. Umowa jest podpisywana online, szyfrowana i wysyłana do Ciebie emailem.

4. Skorzystaj z oferty wykończenia wnętrz – to oszczędność czasu i pieniędzy oraz gwarancja wykonania prac na czas przez ekipy remontowo-budowlane. Możesz wybrać jeden z trzech gotowych pakietów lub je połączyć. Zobacz katalog wykończeń „DREAM SPACE – miejsce Twoich marzeń„.

Wybierz gotowe mieszkanie z oferty Skanska i odbierz klucze już dziś!