Jaśminowy Mokotów

Warszawa, Mokotów, ul. Białego Dębu, Białej Koniczyny, Kwitnących Jabłoni, Dzikich Jabłoni

Liczba pokoi

Powierzchnia

m2
m2
26 m2 81 m2

Cena za m2

17 589 zł 23 093 zł

Cena

539 300 zł 1 642 000 zł

Piętro

Cechy dodatkowe

Etapy inwestycji

Jaśminowy Mokotów

Kameralność to słowo klucz dla tego osiedla. Składa się ono z prostych, niewielkich, dwupiętrowych budynków. Każdy dom posiada centralną, reprezentacyjną klatkę schodową, nasłonecznioną od góry świetlikiem. Każdy wyposażony jest też w przestronne balkony, tarasy oraz ogrody, a narożniki jego pomieszczeń są przeszklone. W wizualnym odbiorze osiedla dominują światło i neutralna biel. Surowość tynku połączyliśmy tu z ciepłym drewnem i wysokiej jakości ceramiką. W efekcie domy w swym charakterze bardziej przypominają modernistyczne wille, takie jak chociażby w przedwojennych projektach Saskiej Kępy, niż współczesne bloki mieszkalne.

Osiedle jest także wyjątkowe z powodu swojej lokalizacji, którą charakteryzuje bujna przyroda. Umiejscowione poniżej zabytkowej Królikarni i jej Parku Arkadia, naturalnie zabezpieczone starą skarpą wiślaną i opasane obfitą zielenią, zanurzone jest w ciszy. Jest przy tym niemalże w środku miasta. Warszawa ma niewiele takich miejsc. Staraliśmy się maksymalnie wykorzystać atuty takiej przestrzeni: 55 procent terenu osiedla pozostaje powierzchnią biologiczne czynną. Składają się na nią zielone wnętrza kwartałów, różnorodność gatunkowa drzew, traw i wielu innych roślin oraz przestrzeń prywatnych ogródków, którą wyznaczają naturalne bariery – żywopłoty i całoroczne byliny. Ponadto  założyliśmy w sąsiedztwie ogólnodostępny park Enklawa o powierzchni blisko 8,5 tys. m2.

Tak zaprojektowana zieleń ma wpływ na mikroklimat osiedla – tu odpoczniesz od zgiełku miasta.

Szczegóły inwestycji
Mokotów, ul. Białego Dębu, Białej Koniczyny, Dzikich Jabłoni, Kwitnących Jabłoni
Powierzchnia mieszkań 26 - 127,74 m²
Liczba pokoi 1-5
Ilość pięter 2
Lokale usługowe 3
Jaśminowy Mokotów - osiedle przyjazne rodzinom z dziećmi w Warszawie Jaśminowy Mokotów - nowe mieszkania w centrum Mokotowa

Rozwiązania środowiskowe

Mieszkania w naszych nowoczesnych domach są energooszczędne, nie tylko dzięki zastosowanym materiałom budowlanym. Windy posiadają system odzyskiwania energii, a przestronne, ponadwymiarowe okna, które optycznie powiększają metraże i pozwalają cieszyć się widokiem zieleni, zapewniają też wydłużony czas dopływu światła dziennego. Osiedle Jaśminowy Mokotów to pierwsza w Warszawie budowa zasilana energią wiatrową. Takie podejście do spraw klimatu oraz prowadzenie budowy z poszanowaniem środowiska naturalnego sprawiło, że osiedle Jaśminowy Mokotów jest nagrodzone międzynarodowym, ekologicznym certyfikatem BREEAM.

Laureat nagród

Jesteśmy dumni, że nasze osiedle doceniają nie tylko mieszkańcy. Jaśminowy Mokotów zdobywa uznane nagrody nie tylko za ekologiczne budownictwo, także za przyjazną przestrzeń wspólną – jest laureatem konkursów „Twórcy Przestrzeni” i „Zielone Orły” organizowanych przez „Rzeczpospolitą”. Jest też w pierwszej 10-tce najlepszych osiedli w Polsce według rankingu „Newsweeka” oraz osiedlem nominowanym do Nagrody Architektonicznej Prezydenta m.st. Warszawy.

Dwa pierwsze etapy Jaśminowego Mokotowa zostały szybko zamieszkane i to jest naszą najlepszą rekomendacją – przyjdź i przekonaj się o wyjątkowym uroku tego miejsca!

Dobry krok w rozwoju Twojego biznesu

Jaśminowy Mokotów to część powstającej w rejonie skarpy warszawskiej dzielnicy ogrodu. Rozbudowujące się osiedle i doskonałe umieszczenie na jego mapie lokali usługowych – w ruchliwym, komunikacyjnym punkcie, zapewnią zainteresowanie klientów. Dwa pierwsze etapy Jaśminowego Mokotowa mają już mieszkańców,
a trzeci niedługo zostanie oddany do użytkowania. Dlatego już dziś zapytaj
o dostępność lokali usługowych.

W czwartym etapie osiedla przewidzieliśmy miejsca na trzy lokale usługowe,
w tym jeden z dużym ogrodem. Zapraszamy do kontaktu z zespołem sprzedaży.

Nowoczesne osiedle Warszawa - Jaśminowy Mokotów

Jaśminowy Mokotów IV, Warszawa, Mokotów, ul. Dzikich Jabłoni, Kwitnących Jabłoni

Numer / Dostępność Powierzchnia Moc przyłączeniowa Rzut lokalu

U01

Dostępne

68,76 m2

23kW
U01
Dostępne
Powierzchnia

68,76 m2

Moc przyłączeniowa 23kW

Najważniejsze punkty

 • Metro Wilanowska

  800 m

 • Metro Wierzbno

  1,1 km

 • Park Arkadia

  3,1 km

 • Galeria Mokotów

  2 km

O terenach znajdujących się w okolicy starej skarpy wiślanej, zwanej skarpą warszawską, mówi się, że to miejsce idealne. Mieszkańcy odnajdują tu zieleń, ciszę, spokój, historyczne otoczenie i niespotykane w miastach krajobrazy. W tej osobliwej w skali całej Warszawy okolicy, pośród parków miejskich, takich jak Arkadia czy Dolinka Służewiecka i spokojnych uliczek z dobrym dojazdem do centrum, powstaje wyjątkowe osiedle – Jaśminowy Mokotów.

  Uzupełnij formularz, by otrzymać więcej informacji. Chętnie odpowiemy na pytania i zapraszamy do kontaktu!
  Biuro sprzedaży

  Holm House i Jaśminowy Mokotów

  ul. Białego Dębu 1, Warszawa

  pon. 10.00 - 18.00, wt. 11.00 - 17.00, śr. - pt. 10.00 - 18.00

  Zapraszamy do umówienia się na spotkanie w biurze sprzedaży.