Nu! Warszawa Wola

Warszawa, Wola, ul. Kolejowa

Poznaj naszą ofertę

Wyślij zapytanie
Dzień dobry, Interesują mnie informacje dotyczące inwestycji: Nu! Warszawa Wola oraz podobnych. Proszę o kontakt.
+48 22 509 99 99 pon. - pt. 9.00 - 17.00

Liczba pokoi

Powierzchnia

m2
m2
27 m2 113 m2

Cena za m2

24 545 zł 28 800 zł

Cena

779 190 zł 2 777 500 zł

Piętro

Cechy dodatkowe

Status

Wybrane filtry
Edytuj filtry

Nu! Warszawa Wola - sześcioetapowa inwestycja zmieniająca tę część miasta

Nu! Warszawa Wola to sześcioetapowa inwestycja na warszawskiej Woli. „Nu!” oznacza po szwedzku tu i teraz i zachęca do korzystania z pełni życia. Osiedle noszące tę nazwę pozwala na życie i korzystanie z uroków miasta, dzięki swojej lokalizacji na ul. Kolejowej, która jest w najdynamiczniej rozwijającej się części warszawskiej Woli.

Projekt architektoniczny osiedla na Kolejowej został przygotowany przez pracownię Kuryłowicz & Associates sp. z o.o. i zakłada wysoką dbałość o detale i elegancję. Przestrzeń osiedla zorganizowana będzie zgodnie ze skandynawskim porządkiem i troską o wellbeing – dlatego w ramach przestrzeni wspólnej powstanie przestronny park z placem zabaw, siłownią zewnętrzną, stołami do gier i tężnią.

Szczegóły inwestycji
Powierzchnia mieszkań 26,6 - 116,22
Liczba pokoi 1-5
Ilość pięter 8
Data ukończenia Q4 2023

Etapy budowy

Start sprzedaży

Sprzedaż mieszkań ruszyła we ...

Start budowy

Po spełnieniu wymogów prawnych, kontrolach oraz zaprojektowaniu dokumentacji rusza budowa Twojego nowego mieszkania. W tej fazie przygotowywany jest plac budowy, wytyczane są budynki, rozpoczynamy wykopy pod fundamenty.

Stan "Zero"

Moment, w którym budynek „wychodzi z ziemi”. Każdego dnia będzie można przyglądać się postępom prac i dynamicznemu przyrostowi kolejnych kondygnacji. Następuje wylewka betonu, deskowanie oraz zbrojenie stropu.

Stan surowy otwarty

W tej fazie wykonujemy konstrukcję budynków oraz ich zadaszenie.

Stan surowy zamknięty

Na tym etapie są już wstawione okna, wykonane są ściany zewnętrzne oraz rozpoczynają się prace wykończeniowe.

Pozwolenie na użytkowanie

Na tym etapie roboty dotyczące zarówno budynków, jak i terenu otaczającego, są zakończone. Teraz przyszedł czas na kontrole przeprowadzane m.in. przez Straż Pożarną, Sanepid oraz Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego (PINB). Jeżeli nie ma zastrzeżeń, zostaje wydane pozwolenie na użytkowanie.

Przekazanie kluczy

Można się wprowadzać! Rozpoczyna się proces przekazywania kluczy przyszłym lokatorom.

Wygoda mieszkania!

Zlokalizowany na warszawskiej Woli budynek oferuje komfortowe mieszkania o funkcjonalnych układach. Mieszkania w pierwszym etapie tej inwestycji są wysokie na 2,75 metra, a na parterze mają nawet 3,5 metra dzięki czemu umożliwiają zaaranżowanie antresoli. Do każdego lokalu przynależy balkon, loggia lub taras, a parterze jest również dostęp do prywatnych ogródków. Duże drewniane okna zapewniają dobre doświetlenie mieszkań. Bliskość centrum powoduje, że miejsce to jest doskonałe do życia dla cyklistów, którzy wszędzie mogą dotrzeć jednośladem. Dlatego stworzono tu stojaki rowerowe na zewnątrz budynku, schowek na rowery w garażu, wieszaki rowerowe przy wybranych miejscach parkingowych

Budynek zaprojektowano w taki sposób, by mógł on otrzymać certyfikat „Obiekt bez barier”, co wpływa na komfort mieszkania osób w każdej grupie wiekowej.

Część mieszkań przeznaczono do wykończenia pod klucz – produkt Sitta – dzięki czemu mieszkańcy, którzy odebrali klucze mieli możliwość jeszcze tego samego dnia wprowadzić się do swoich mieszkań.

Atuty inwestycji

Dogodna lokalizacja
Wysokiej jakości architektura
Drewniana stolarka okienna
Park stworzony dla mieszkańców
Rozwinięta infrastruktura w okolicy
Certyfikat ‘Obiekt bez barier’

Zielone rozwiązania

Na osiedlu Nu! na ulicy Kolejowej nie zabraknie zielonych rozwiązań. Mieszkania będą wyposażone w system smart home, dzięki któremu przy pomocy aplikacji można kontrolować zużycie energii i ciepła. Zamontowane w oknach filtry antysmogowe pozwolą na oddychanie czystym powietrzem, a woda retencjonowana w zbiornikach na deszczówkę nawodni tereny zielone. Budowę osiedla zasila energia ze źródeł odnawialnych, co pozwala Skanska redukować emisję gazów cieplarnianych. Budynek powstał w oparciu o zasady zrównoważonego rozwoju, co potwierdza planowana certyfikacja BREEAM w standardzie „very good”.

Atuty inwestycji

Smart home w standardzie
Energooszczędne rozwiązania
Nawiewniki antysmogowe
Wyjątkowe tereny spacerowe w okolicy
Certyfikat BREEAM

Atrakcyjna lokalizacja

Nu! Warszawa Wola zapewnia spacerowy dystans do wielu ważnych miejsc stolicy. To osiedle na Kolejowej znajduje się w bliskiej odległości od Dworców, dużej galerii handlowej, dobrych restauracji muzeów i centrum biznesowego. Taka lokalizacja umożliwia życie pełnią życia i dostęp do wielu wygód. Czas można miło spędzać również nie opuszczając osiedla. W ramach przestrzeni wspólnej został zaprojektowany przestronny park, w którym można wypocząć na świeżym powietrzu. W parku przewidziano także udogodnienia dla ptaków i owadów – domki i budki lęgowe.

Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Filtruj mapę
Wyczyść filtry

Zamieszkaj w centrum Warszawy

Nu! Warszawa Wola zapewnia spacerowy dystans to wielu ważnych miejsc stolicy. Doskonałe komunikacyjnie – w bliskiej odległości od Dworców, dużej galerii handlowej, dobrych restauracji muzeów i centrum biznesowego umożliwia życie pełnią życia i dostęp do wielu wygód.

Idealna lokalizacja dla usług

Na parterze tej inwestycji od strony ul. Kolejowej powstało 5 lokali usługowych. Pomieszczenia te mają wysokość do 3,5 metra. Wielkość lokali to 85-115 m2. Na fasadzie budynku jest możliwość umieszczenia szyldów. Jeden z lokali może być przeznaczony na małą gastronomię.

Numer / Dostępność Powierzchnia Moc przyłączeniowa Cena Rzut lokalu

U01

Dostępne

115,47 m2

25kW 2 550 000,00 zł

U03

Dostępne

114,44 m2

25kW 2 512 000,00 zł

U04

Zapytaj o ofertę

85,86 m2

25kW 1 933 000,00
U01
Dostępne
Powierzchnia

115,47 m2

Moc przyłączeniowa 25kW
U03
Dostępne
Powierzchnia

114,44 m2

Moc przyłączeniowa 25kW
U04
Zapytaj o ofertę
Powierzchnia

85,86 m2

Moc przyłączeniowa 25kW

  Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

  Treść zapytania:

  Dodaj do zapytania lokale z Ulubionych:
  Zapytanie wysłane!

  Dziękujemy, otrzymaliśmy Twoje zapytanie. Nasz doradza skontaktuje się z tobą przez podany adres e-mail lub numer telefonu.

  Ok

  Biuro sprzedaży

  Nu! Warszawa Wola

  Zapraszamy do umówienia się na spotkanie w biurze sprzedaży.

  Biurowiec SPARK
  al. "Solidarności" 173, Warszawa

  pon. - pt. 9.00 - 17.00

  Wyślij zapytanie