Park Skandynawia

Warszawa, Gocław, ul. Optyków 3 i 5

Poznaj naszą ofertę

Wyślij zapytanie
Dzień dobry, Interesują mnie informacje dotyczące inwestycji: Park Skandynawia oraz podobnych. Proszę o kontakt.
+48 22 509 99 99 pon. - pt. 9.00 - 17.00

Etapy

Park Skandynawia

Standardowo osiedla projektuje się w taki sposób, że zaczyna się od planu zagospodarowania terenu, który dzieli się na kwartały i budynki, a te na mieszkania. My zrobiliśmy odwrotnie. Priorytetem były ładne mieszkania o ciekawych, różnorodnych układach, by można było je funkcjonalnie i komfortowo umeblować. Niektóre z nich są dwupoziomowe. Każde ma dobry dostęp do światła dziennego dzięki odpowiedniemu usytuowaniu pomieszczeń względem stron świata oraz dużym oknom. Z takich mieszkań składaliśmy piętra tworzące budynki, a budynki wkomponowaliśmy w zastaną przestrzeń i tak powstało osiedle.

Park Skandynawia zawdzięcza swoją nazwę stylowi nawiązującemu do rozwiązań stosowanych w budownictwie mieszkalnym przez naszych północnych sąsiadów. Wyróżnia go prostota i solidność architektonicznych form, funkcjonalność wspólnych przestrzeni oraz odpowiedzialność i troska o zielone otoczenie. Mamy tu więc uniwersalną, ponadczasową architekturę o prostych bryłach i jasnej kolorystyce. Jest tu też dużo dogodnych rozwiązań w strefach wspólnych: wózkownie, rowerownie, atestowany plac zabaw, zminimalizowane bariery architektoniczne w ciągach komunikacyjnych, cichobieżne windy, energooszczędne oświetlenie. W zieleńcach dla mieszkańców starannie dobraliśmy i zasadziliśmy zróżnicowane gatunki roślin. Są tu też takie niespodzianki, jak budki dla ptaków, domki dla owadów oraz stoły do gry w warcaby, szachy i ping-ponga.

Atrakcyjna lokalizacja

Atutem osiedla na Gocławiu, który z pewnością docenią przyszli mieszkańcy, jest dogodna lokalizacja – w sąsiedztwie znajdują się sklepy spożywcze, Centrum handlowe Atrium Promenada, przedszkola, szkoły oraz liczne tereny zielone i rekreacyjne, a rozwinięta komunikacja miejska zapewnia szybki dojazd do centrum Warszawy i najważniejszych punktów miasta. Co więcej, w okolicy planowana jest stacja III linii metra, która jeszcze bardziej usprawni połączenie z pozostałymi częściami stolicy.

Filtruj mapę
Wyczyść filtry

  Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

  Treść zapytania:

  Dodaj do zapytania lokale z Ulubionych:
  Zapytanie wysłane!

  Dziękujemy, otrzymaliśmy Twoje zapytanie. Nasz doradza skontaktuje się z tobą przez podany adres e-mail lub numer telefonu.

  Ok