Zamieszkaj w sercu Gocławia

Park Skandynawia

Warszawa, Gocław, ul. Optyków 3 i 5

Liczba pokoi

Powierzchnia

m2
m2
27 m2 93 m2

Cena za m2

13 197 zł 19 119 zł

Cena

454 920 zł 1 503 890 zł

Piętro

Cechy dodatkowe

Etapy inwestycji

Park Skandynawia

Wybierz Park Skandynawia – znane i lubiane osiedle mieszkaniowe SKANSKA położone w sercu tętniącego życiem Gocławia. Tutaj wszystko jest pod ręką: sklepy, przedszkola, szkoły, liczne tereny zielone i rekreacyjne. Szybki dojazd do centrum zapewnia rozwinięta komunikacja miejska oraz dostęp do głównych arterii miasta. Planowana stacja III linii metra jeszcze bardziej usprawni połączenia z pozostałymi dzielnicami.

Dogodna lokalizacja to nie jedyny atut Parku Skandynawia – osiedle zostało zaprojektowane z myślą o komforcie mieszkańców: od funkcjonalnych i łatwych w aranżacji układów mieszkań, po dopracowane części wspólne i starannie zaprojektowane patia.

Szeroki wybór mieszkań 1-, 2- i 3-pokojowych sprawia, że Park Skandynawia to miejsce chętnie wybierane przez osoby młode, które cenią sobie wygodę i lubią być w centrum wydarzeń.

Szczegóły inwestycji
Gocław, ul. Optyków 3 i 5 (dawniej ul. Ostrobramska 75)
Powierzchnia mieszkań 28,77 - 110,4
Liczba pokoi 1-5
Ilość pięter 7
Lokale usługowe 3

Standardowo osiedla projektuje się w taki sposób, że zaczyna się od planu zagospodarowania terenu, który dzieli się na kwartały i budynki, a te na mieszkania. My zrobiliśmy odwrotnie. Priorytetem były ładne mieszkania o ciekawych, różnorodnych układach, by można było je funkcjonalnie i komfortowo umeblować. Niektóre z nich są dwupoziomowe. Każde ma dobry dostęp do światła dziennego dzięki odpowiedniemu usytuowaniu pomieszczeń względem stron świata oraz dużym oknom. Każde mieszkanie posiada balkon, loggię, taras, lub przydomowy ogródek. Dodatkowo, w garażu podziemnym znajdują się boksy i komórki lokatorskie, a na parterach budynków rowerownie i wózkownie.

Park Skandynawia zawdzięcza swoją nazwę stylowi nawiązującemu do rozwiązań stosowanych w budownictwie mieszkalnym przez naszych północnych sąsiadów. Wyróżnia go prostota i solidność architektonicznych form, funkcjonalność wspólnych przestrzeni oraz odpowiedzialność i troska o zielone otoczenie. Mamy tu więc uniwersalną, ponadczasową architekturę o prostych bryłach i jasnej kolorystyce. Jest tu też dużo dogodnych rozwiązań w strefach wspólnych: stojaki na rowery, atestowane plac zabaw, zminimalizowane bariery architektoniczne w ciągach komunikacyjnych, cichobieżne windy, energooszczędne oświetlenie. W zieleńcach dla mieszkańców starannie dobraliśmy i zasadziliśmy zróżnicowane gatunki roślin. Są tu też takie niespodzianki jak budki dla ptaków, domki dla owadów, stoły do gry w warcaby, szachy i ping-ponga oraz ścianka wspinaczkowa i mini boisko do gry w koszykówkę!

 

 

Najlepszy krok w rozwoju Twojego biznesu

Nowoczesne, rozbudowujące się osiedle Park Skandynawia na Gocławiu, to doskonałe miejsce na ulokowanie biznesu. Kompleks sześciu budynków (a docelowo dziewięciu), zapewni stałe zainteresowanie klientów, którzy chętnie skorzystają z miejscowej piekarni, kwiaciarni czy sklepu. Dwa pierwsze etapy osiedla są zakończone – dziś mieszka tu już blisko 360 rodzin.

Park Skandynawia III, Warszawa, Gocław, ul. Optyków 3A i 3B

Numer / Dostępność Powierzchnia Moc przyłączeniowa Rzut lokalu

U03

Zapytaj o ofertę

57,67 m2

25kW
U03
Zapytaj o ofertę
Powierzchnia

57,67 m2

Moc przyłączeniowa 25kW

Najważniejsze punkty

 • CH Atrium Promenada

  500 m

 • Park nad Balatonem

  1,6 km

 • Park Znicza

  1,8 km

 • Pływalnia „Wodnik”

  2,3 km

 • Park „Leśnika”

  3 km

Prawobrzeżna część Warszawy tętni życiem, rozwija się architektonicznie i oferuje mieszkańcom coraz więcej atrakcji. Gocław – dawniej osiedle wysokiej zabudowy o dużej gęstości zaludnienia, obecnie, dzięki przemyślanym inwestycjom, również deweloperskim, przeobraziło się w wygodne pod względem społecznym siedlisko. Zastaniesz tu bogatą infrastrukturę handlową, gęstą sieć placówek edukacyjnych i komunikacji miejskiej, system ścieżek i stanowisk wypożyczalni rowerowych, a wśród miejsc rozrywki i rekreacji między innymi Park nad Balatonem, rezerwat Olszynka Grochowska, kąpielisko Wodnik, a niewiele dalej - Park Skaryszewski, Teatr Powszechny i Stadion Narodowy.

  Uzupełnij formularz, by otrzymać więcej informacji. Chętnie odpowiemy na pytania i zapraszamy do kontaktu!
  Biuro sprzedaży

  Park Skandynawia

  ul. Optyków 3B, Warszawa

  pon. 10.00 - 18.00, wt. 11.00 - 17.00, śr. - pt. 10.00 - 18.00