Park Skandynawia - dyskretne osiedle w Warszawie

Park Skandynawia

Warszawa, Gocław, ul. Optyków 3 i 5

Liczba pokoi

Powierzchnia

m2
m2
26 m2 93 m2

Cena za m2

12 555 zł 18 286 zł

Cena

389 971 zł 1 444 354 zł

Piętro

Cechy dodatkowe

Etapy inwestycji

Park Skandynawia

Standardowo osiedla projektuje się w taki sposób, że zaczyna się od planu zagospodarowania terenu, który dzieli się na kwartały i budynki, a te na mieszkania. My zrobiliśmy odwrotnie. Priorytetem były ładne mieszkania o ciekawych, różnorodnych układach, by można było je funkcjonalnie i komfortowo umeblować. Niektóre z nich są dwupoziomowe. Każde ma dobry dostęp do światła dziennego dzięki odpowiedniemu usytuowaniu pomieszczeń względem stron świata oraz dużym oknom. Z takich mieszkań składaliśmy piętra tworzące budynki, a budynki wkomponowaliśmy w zastaną przestrzeń i tak powstało osiedle.

Park Skandynawia zawdzięcza swoją nazwę stylowi nawiązującemu do rozwiązań stosowanych w budownictwie mieszkalnym przez naszych północnych sąsiadów. Wyróżnia go prostota i solidność architektonicznych form, funkcjonalność wspólnych przestrzeni oraz odpowiedzialność i troska o zielone otoczenie. Mamy tu więc uniwersalną, ponadczasową architekturę o prostych bryłach i jasnej kolorystyce. Jest tu też dużo dogodnych rozwiązań w strefach wspólnych: wózkownie, rowerownie, atestowany plac zabaw, zminimalizowane bariery architektoniczne w ciągach komunikacyjnych, cichobieżne windy, energooszczędne oświetlenie. W zieleńcach dla mieszkańców starannie dobraliśmy i zasadziliśmy zróżnicowane gatunki roślin. Są tu też takie niespodzianki, jak budki dla ptaków, domki dla owadów oraz stoły do gry w warcaby, szachy i ping-ponga.

Szczegóły inwestycji
Gocław, ul. Optyków 3 i 5 (dawniej ul. Ostrobramska 75)
Powierzchnia mieszkań 28,77 - 110,4
Liczba pokoi 1-5
Ilość pięter 7
Lokale usługowe 3

Osiedle zlokalizowane jest w sercu warszawskiego Gocławia. Ma bezpośredni dostęp do wszystkiego, co potrzebne, by wygodnie żyć w mieście – komunikacji miejskiej, sklepów, szkół, przedszkoli, żłobków, urzędów. W niedalekim sąsiedztwie są rekreacyjne tereny zielone, takie jak Park nad Balatonem, rezerwat Olszynka Grochowska i Park Skaryszewski. Wśród obiektów sportowych do wyboru są między innymi korty tenisowe Gocław i pływalnia Wodnik. Dojazd do centrum, na przykład do Muzeum Narodowego, zajmuje 11 minut – autem, i 35 minut – komunikacją miejską.

Najlepszy krok w rozwoju Twojego biznesu

Nowe, rozbudowujące się osiedle Park Skandynawia na Gocławiu, to doskonałe miejsce na ulokowanie biznesu. Kompleks sześciu budynków (a docelowo dziewięciu), zapewni stałe zainteresowanie klientów, którzy chętnie skorzystają z miejscowej piekarni, kwiaciarni czy sklepu. Dwa pierwsze etapy osiedla są zakończone – dziś mieszka tu już blisko 360 rodzin. Kolejne domy są w zaawansowanej budowie.

Lokale usługowe powstaną w trzecim etapie osiedla i będą dostępne od strony zielonej promenady, planowanej między zlokalizowanym w pobliżu centrum handlowym, a osiedlem. To będzie urocze i lubiane przez mieszkańców miejsce. Już dziś sprawdź dostępność lokalu na Twoje usługi!

Niekonwencjonalne osiedle Warszawa - Park Skandynawia

Park Skandynawia III, Warszawa, Gocław, ul. Optyków 3A i 3B

Numer / Dostępność Powierzchnia Moc przyłączeniowa Rzut lokalu

U03

Zapytaj o ofertę

57,67 m2

25kW
U03
Zapytaj o ofertę
Powierzchnia

57,67 m2

Moc przyłączeniowa 25kW

Najważniejsze punkty

 • CH Atrium Promenada

  500 m

 • Park nad Balatonem

  1,6 km

 • Park Znicza

  1,8 km

 • Pływalnia „Wodnik”

  2,3 km

 • Park „Leśnika”

  3 km

Prawobrzeżna część Warszawy tętni życiem, rozwija się architektonicznie i oferuje mieszkańcom coraz więcej atrakcji. Gocław – dawniej osiedle wysokiej zabudowy o dużej gęstości zaludnienia, obecnie, dzięki przemyślanym inwestycjom, również deweloperskim, przeobraziło się w wygodne pod względem społecznym siedlisko. Zastaniesz tu bogatą infrastrukturę handlową, gęstą sieć placówek edukacyjnych i komunikacji miejskiej, system ścieżek i stanowisk wypożyczalni rowerowych, a wśród miejsc rozrywki i rekreacji między innymi Park nad Balatonem, rezerwat Olszynka Grochowska, kąpielisko Wodnik, a niewiele dalej - Park Skaryszewski, Teatr Powszechny i Stadion Narodowy.

  Uzupełnij formularz, by otrzymać więcej informacji. Chętnie odpowiemy na pytania i zapraszamy do kontaktu!
  Szanowni Państwo,

  Uprzejmie informujemy, że wszystkie nasze inwestycje są realizowane zgodnie z harmonogramem. Biura sprzedaży w pełni funkcjonują przy zachowaniu wszelkich wymaganych środków bezpieczeństwa. Zachęcamy do wcześniejszego umówienia się na spotkanie w naszych biurach.

  Biuro sprzedaży

  Park Skandynawia

  ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 8, Warszawa

  pon. - pt. 12.00 - 16.00

  Zapraszamy do umówienia się na spotkanie w biurze sprzedaży.

  Justyna Sobolewska

  Twój doradca sprzedaży:

  Justyna Sobolewska

  +48 22 509 99 99