Park Skandynawia - dyskretne osiedle w Warszawie

Park Skandynawia

Warszawa, Gocław, ul. Optyków 3 i 5

Liczba pokoi

Powierzchnia

m2
m2
29 m2 59 m2

Cena za m2

13 854 zł 18 376 zł

Cena

433 800 zł 911 100 zł

Piętro

Cechy dodatkowe

Etapy inwestycji

Park Skandynawia

Standardowo osiedla projektuje się w taki sposób, że zaczyna się od planu zagospodarowania terenu, który dzieli się na kwartały i budynki, a te na mieszkania. My zrobiliśmy odwrotnie. Priorytetem były ładne mieszkania o ciekawych, różnorodnych układach, by można było je funkcjonalnie i komfortowo umeblować. Niektóre z nich są dwupoziomowe. Każde ma dobry dostęp do światła dziennego dzięki odpowiedniemu usytuowaniu pomieszczeń względem stron świata oraz dużym oknom. Z takich mieszkań składaliśmy piętra tworzące budynki, a budynki wkomponowaliśmy w zastaną przestrzeń i tak powstało osiedle.

Park Skandynawia zawdzięcza swoją nazwę stylowi nawiązującemu do rozwiązań stosowanych w budownictwie mieszkalnym przez naszych północnych sąsiadów. Wyróżnia go prostota i solidność architektonicznych form, funkcjonalność wspólnych przestrzeni oraz odpowiedzialność i troska o zielone otoczenie. Mamy tu więc uniwersalną, ponadczasową architekturę o prostych bryłach i jasnej kolorystyce. Jest tu też dużo dogodnych rozwiązań w strefach wspólnych: wózkownie, rowerownie, atestowany plac zabaw, zminimalizowane bariery architektoniczne w ciągach komunikacyjnych, cichobieżne windy, energooszczędne oświetlenie. W zieleńcach dla mieszkańców starannie dobraliśmy i zasadziliśmy zróżnicowane gatunki roślin. Są tu też takie niespodzianki, jak budki dla ptaków, domki dla owadów oraz stoły do gry w warcaby, szachy i ping-ponga.

Szczegóły inwestycji
Gocław, ul. Optyków 3 i 5 (dawniej ul. Ostrobramska 75)
Powierzchnia mieszkań 28,77 - 110,4
Liczba pokoi 1-5
Ilość pięter 7
Lokale usługowe 3

Osiedle zlokalizowane jest w sercu warszawskiego Gocławia. Ma bezpośredni dostęp do wszystkiego, co potrzebne, by wygodnie żyć w mieście – komunikacji miejskiej, sklepów, szkół, przedszkoli, żłobków, urzędów. W niedalekim sąsiedztwie są rekreacyjne tereny zielone, takie jak Park nad Balatonem, rezerwat Olszynka Grochowska i Park Skaryszewski. Wśród obiektów sportowych do wyboru są między innymi korty tenisowe Gocław i pływalnia Wodnik. Dojazd do centrum, na przykład do Muzeum Narodowego, zajmuje 11 minut – autem, i 35 minut – komunikacją miejską.

Najlepszy krok w rozwoju Twojego biznesu

Nowe, rozbudowujące się osiedle Park Skandynawia na Gocławiu, to doskonałe miejsce na ulokowanie biznesu. Kompleks sześciu budynków (a docelowo dziewięciu), zapewni stałe zainteresowanie klientów, którzy chętnie skorzystają z miejscowej piekarni, kwiaciarni czy sklepu. Dwa pierwsze etapy osiedla są zakończone – dziś mieszka tu już blisko 360 rodzin. Kolejne domy są w zaawansowanej budowie.

Lokale usługowe powstaną w trzecim etapie osiedla i będą dostępne od strony zielonej promenady, planowanej między zlokalizowanym w pobliżu centrum handlowym, a osiedlem. To będzie urocze i lubiane przez mieszkańców miejsce. Już dziś sprawdź dostępność lokalu na Twoje usługi!

Niekonwencjonalne osiedle Warszawa - Park Skandynawia

Park Skandynawia III, Warszawa, Gocław, ul. Optyków 3A i 3B

Numer / Dostępność Powierzchnia Moc przyłączeniowa Rzut lokalu

U03

Zapytaj o ofertę

57,66 m2

25kW
U03
Zapytaj o ofertę
Powierzchnia

57,66 m2

Moc przyłączeniowa 25kW

Najważniejsze punkty

 • CH Atrium Promenada

  500 m

 • Park nad Balatonem

  1,6 km

 • Park Znicza

  1,8 km

 • Pływalnia „Wodnik”

  2,3 km

 • Park „Leśnika”

  3 km

Prawobrzeżna część Warszawy tętni życiem, rozwija się architektonicznie i oferuje mieszkańcom coraz więcej atrakcji. Gocław – dawniej osiedle wysokiej zabudowy o dużej gęstości zaludnienia, obecnie, dzięki przemyślanym inwestycjom, również deweloperskim, przeobraziło się w wygodne pod względem społecznym siedlisko. Zastaniesz tu bogatą infrastrukturę handlową, gęstą sieć placówek edukacyjnych i komunikacji miejskiej, system ścieżek i stanowisk wypożyczalni rowerowych, a wśród miejsc rozrywki i rekreacji między innymi Park nad Balatonem, rezerwat Olszynka Grochowska, kąpielisko Wodnik, a niewiele dalej - Park Skaryszewski, Teatr Powszechny i Stadion Narodowy.

  Uzupełnij formularz, by otrzymać więcej informacji. Chętnie odpowiemy na pytania i zapraszamy do kontaktu!
  Szanowni Państwo,

  Uprzejmie informujemy, że wszystkie nasze inwestycje są realizowane zgodnie z harmonogramem. Biura sprzedaży w pełni funkcjonują przy zachowaniu wszelkich wymaganych środków bezpieczeństwa. Zachęcamy do wcześniejszego umówienia się na spotkanie w naszych biurach.

  Biuro sprzedaży

  Park Skandynawia

  ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 8, Warszawa

  pon. - pt. 12.00 - 16.00, sob 10.00 - 15.00.

  Zapraszamy do umówienia się na spotkanie w biurze sprzedaży.

  Justyna Sobolewska

  Twój doradca sprzedaży:

  Justyna Sobolewska

  +48 22 509 99 99