Park
Skandynawia V

Warszawa, Gocław, ul. Precyzyjna 4 i 6

Nowy etap, sprawdź ofertę.

Wyślij zapytanie
Dzień dobry, Interesują mnie informacje dotyczące inwestycji: Park
Skandynawia V oraz podobnych. Proszę o kontakt.
+48 22 509 99 99 pon. 10.00-18.00
wt. 11:00-17:00
śr-pt. 10.00-18.00

Liczba pokoi

Powierzchnia

m2
m2
25 m2 125 m2

Cena za m2

13 553 zł 22 660 zł

Cena

536 238 zł 1 747 000 zł

Piętro

Cechy dodatkowe

Status

Wybrane filtry
Edytuj filtry

Park Skandynawia V

Park Skandynawia V to nowoczesne, tętniące już życiem osiedle zlokalizowane na Pradze Południe w sercu Gocławia. Dwa nowe, siedmiopiętrowe budynki, stanowiące piąty i ostatni etap inwestycji, powstaną przy ulicy Precyzyjnej. Pomiędzy nimi zaprojektowane zostały przestronne zielone dziedzińce z częściami rekreacyjnymi dla mieszkańców.

Komfortowe osiedle jest kwintesencją szwedzkiego stylu życia, łączy w sobie ekologiczne rozwiązania, solidną jakość i funkcjonalnie zorganizowaną przestrzeń. Dzięki temu, że zostały wbudowane w tkankę miejską, mieszkania na warszawskiej Pradze oferują dogodną komunikację z centrum oraz dostęp do bogatej infrastruktury: centrów handlowych, szkół, restauracji, siłowni czy ścieżek rowerowych. Na terenie osiedla działają już sklepy i lokale usługowe.

Szczegóły inwestycji
Powierzchnia mieszkań 24,91 m² - 124,88 m²
Liczba pokoi 1-6
Ilość pięter 5
Data ukończenia Q3 2025

Etapy budowy

Start sprzedaży

Start budowy

Po spełnieniu wymogów prawnych, kontrolach oraz zaprojektowaniu dokumentacji rusza budowa Twojego nowego mieszkania. W tej fazie przygotowywany jest plac budowy, wytyczane są budynki, rozpoczynamy wykopy pod fundamenty.

Stan "Zero"

Moment, w którym budynek „wychodzi z ziemi”. Każdego dnia będzie można przyglądać się postępom prac i dynamicznemu przyrostowi kolejnych kondygnacji. Następuje wylewka betonu, deskowanie oraz zbrojenie stropu.

Stan surowy otwarty

W tej fazie wykonujemy konstrukcję budynków oraz ich zadaszenie.

Stan surowy zamknięty

Na tym etapie są już wstawione okna, wykonane są ściany zewnętrzne oraz rozpoczynają się prace wykończeniowe.

Pozwolenie na użytkowanie

Na tym etapie roboty dotyczące zarówno budynków, jak i terenu otaczającego, są zakończone. Teraz przyszedł czas na kontrole przeprowadzane m.in. przez Straż Pożarną, Sanepid oraz Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego (PINB). Jeżeli nie ma zastrzeżeń, zostaje wydane pozwolenie na użytkowanie.

Przekazanie kluczy

Można się wprowadzać! Rozpoczyna się proces przekazywania kluczy przyszłym lokatorom.

Jakość i wygoda

W Parku Skandynawia V zaprojektowane zostały mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 25 do 124m², wysokość stropów to ok. 2,7-2,8m. Komfort zapewniają przemyślane układy pomieszczeń, w wielu mieszkaniach powstaną funkcjonalne garderoby. Do mieszkań przynależą wygodne balkony, tarasy i przestronne ogródki na parterze. Osiedle cechuje uniwersalna, ponadczasowa architektura o prostych bryłach i jasnej, spójnej skandynawskiej kolorystyce.

Nie brakuje tu dogodnych rozwiązań w strefach wspólnych, takich jak: stojaki na rowery, bezpieczny plac zabaw, ułatwienia dostępu dla osób z niepełnosprawnościami i rodziców z wózkami dziecięcymi. Mieszkańcy mogą korzystać z funkcjonalnych miejsc wypoczynku i rekreacji: na terenie osiedla znajdują się leżaki i ławeczki, mini boisko do koszykówki, siłownia zewnętrzna i stół pingpongowy, zaplanowane zostały stoliki szachowe oraz plac zabaw dla najmłodszych.

 

Atuty inwestycji

Znane i lubiane osiedle
Lokalizacja w sercu Gocławia
Rozwinięta infrastruktura w okolicy
Dogodna komunikacja miejska
Funkcjonalne układy mieszkań
Tereny rekreacyjne dla mieszkańców

Zielone rozwiązania

Dokładamy starań, aby mieszkańcy odnaleźli swoją oazę w środku miasta, na południu tętniącej życiem warszawskiej Pragi. Dziedzińce pomiędzy budynkami zostaną zagospodarowane starannie dobranymi gatunkami roślin, powstaną małe formy architektoniczne oraz budki dla ptaków i domki dla pożytecznych owadów.

W projekcie planujemy wykorzystać energooszczędne rozwiązania, takie jak: panele fotowoltaiczne na dachach, oświetlenie LED, czujniki ruchu oraz system Smart Home Appartme. Pozwolą one na obniżenie rachunków za prąd i poprawę komfortu mieszkania oraz zwiększą bezpieczeństwo. Inwestycja będzie certyfikowana odznaczeniem BREEAM „Very good” potwierdzającym ekologiczny charakter projektu.

Atuty inwestycji

Energooszczędne rozwiązania
Panele fotowoltaiczne na dachu
Oświetlenie LED
Czujnik jakości powietrza
Certyfikat BREEAM
Budki dla ptaków
Filtruj mapę
Wyczyść filtry

Prawobrzeżna część Warszawy tętni życiem, rozwija się architektonicznie i oferuje mieszkańcom coraz więcej atrakcji. Gocław – dawniej osiedle wysokiej zabudowy o dużej gęstości zaludnienia, obecnie, dzięki przemyślanym inwestycjom, również deweloperskim, przeobraziło się w wygodne pod względem społecznym siedlisko. Zastaniesz tu bogatą infrastrukturę handlową, gęstą sieć placówek edukacyjnych i komunikacji miejskiej, system ścieżek i stanowisk wypożyczalni rowerowych, a wśród miejsc rozrywki i rekreacji między innymi Park nad Balatonem, rezerwat Olszynka Grochowska, kąpielisko Wodnik, a niewiele dalej - Park Skaryszewski, Teatr Powszechny i Stadion Narodowy.

  Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

  Treść zapytania:

  Dodaj do zapytania lokale z Ulubionych:
  Zapytanie wysłane!

  Dziękujemy, otrzymaliśmy Twoje zapytanie. Nasz doradza skontaktuje się z tobą przez podany adres e-mail lub numer telefonu.

  Ok

  Biuro sprzedaży

  ul. Optyków 3B, Warszawa

  pon. 10.00-18.00
  wt. 11:00-17:00
  śr-pt. 10.00-18.00

  Wyślij zapytanie