Holm House

Warszawa, Mokotów, ul. Zdziechowskiego

Poznaj naszą ofertę

Wyślij zapytanie
Dzień dobry, Interesują mnie informacje dotyczące inwestycji: Holm House oraz podobnych. Proszę o kontakt.
+48 22 509 99 99 pon. - pt. 9.00 - 17.00

Etapy

Holm House

Nazwę Holm House zaczerpnęliśmy ze szwedzkiego słowa holm, które oznacza wyspę. W założeniu miała być unikatową architektonicznie wyspą w centrum Mokotowa. Wraz z kolejnymi etapami osiedla, powiększającego się o nowe budynki, możemy mówić już o archipelagu. Każdy mieszkaniec zachowuje tu jednak swoją prywatną przestrzeń. Osiedle jest tak zaprojektowane, by w naturalny sposób wytworzyły się w nim kameralne strefy. Jako całość, Holm House jest dobrze funkcjonującym, estetycznym i spójnym zespołem mieszkaniowym w Warszawie.

W realizację osiedla Skanska Holm House zaangażowano kilka uznanych pracowni architektonicznych i artystycznych. W efekcie, Holm House to jasne, nowoczesne budynki o prostej bryle, które dobrze wkomponowały się w część dzielnicy znanej z biznesowego charakteru. Jednocześnie przestrzenie wspólne mają zminimalizowane bariery architektoniczne: mała ilość krawężników i schodków ułatwia poruszanie się po terenie osiedla, podjazdy, bezprogowe windy i lekkie drzwi ułatwiają dostanie się do budynków. W wizualnym odbiorze tej inwestycji całości dopełniają duże, drewniane okna, wysokiej jakości, ekologiczne materiały wykończeniowe oraz detale uznanego projektanta Oskara Zięty – jego lampy oświetlające wejście w pierwszym budynku osiedla nazwano „świetlikami”.

Atrakcyjność lokalizacji

Holm House znajduje się między ulicami Domaniewską a Mariana Zdziechowskiego, w niedalekiej odległości od stacji metra Wierzbno i Wilanowska. Nieopodal jest handlowa Galeria Mokotów i duży teren rekreacyjny – Park Arkadia przy Pałacu Królikarnia. Doskonała infrastruktura tej części Warszawy, bliskość biznesowego zagłębia i zastosowanie innowacyjnych rozwiązań w budynkach sprawiają, że mieszkanie tutaj to najlepsza inwestycja.

Holm House w Warszawie to docelowo osiem budynków i ponad 800 mieszkań. Sześć z siedmiu budynków przy ul. Zdziechowskiego 4-11 ma już mieszkańców. Dziś mieszka tu już ponad 700 rodzin. Obecnie powstaje już ostatni etap inwestycji.

Filtruj mapę
Wyczyść filtry

  Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

  Treść zapytania:

  Dodaj do zapytania lokale z Ulubionych:
  Zapytanie wysłane!

  Dziękujemy, otrzymaliśmy Twoje zapytanie. Nasz doradza skontaktuje się z tobą przez podany adres e-mail lub numer telefonu.

  Ok

  Biuro sprzedaży

  Holm House

  Zapraszamy do umówienia się na spotkanie w biurze sprzedaży.

  biurowiec SPARK, al. "Solidarności" 173, Warszawa

  pon. 9.00 - 17.00
  wt. 11.00 - 17.00
  śr. 9.00 - 17.00
  czw. 9.00 - 17.00
  pt. 9.00 - 17.00

  Wyślij zapytanie