Holm House 5

Warszawa, Mokotów, ul. Zdziechowskiego

Poznaj naszą ofertę

Wyślij zapytanie
Dzień dobry, Interesują mnie informacje dotyczące inwestycji: Holm House 5 oraz podobnych. Proszę o kontakt.
+48 22 509 99 99 pon. 10.00 - 18.00,
wt. 11.00 - 17.00,
śr. - pt. 10.00 - 18.00

Liczba pokoi

Powierzchnia

m2
m2
41 m2 107 m2

Cena za m2

21 205 zł 39 138 zł

Cena

873 000 zł 3 734 200 zł

Piętro

Cechy dodatkowe

Status

Wybrane filtry
Edytuj filtry

Dom wokół drzewa

Nazwę Holm House zaczerpnęliśmy ze szwedzkiego słowa holm, które oznacza wyspę. W założeniu miała być unikatową architektonicznie wyspą w centrum Mokotowa. Wraz z kolejnymi etapami osiedla, powiększającego się o nowe budynki, możemy mówić już o archipelagu. Każdy mieszkaniec zachowuje tu jednak swoją prywatną przestrzeń. Osiedle jest tak zaprojektowane, by w naturalny sposób wytworzyły się w nim kameralne strefy. Jako całość, Holm House jest dobrze funkcjonującym, estetycznym i spójnym zespołem mieszkaniowym w Warszawie.

W realizację osiedla Skanska Holm House zaangażowano kilka uznanych pracowni architektonicznych i artystycznych. W efekcie, Holm House to jasne, nowoczesne budynki o prostej bryle, które dobrze wkomponowały się w część dzielnicy znanej z biznesowego charakteru. Jednocześnie przestrzenie wspólne mają zminimalizowane bariery architektoniczne: mała ilość krawężników i schodków ułatwia poruszanie się po terenie osiedla, podjazdy, bezprogowe windy i lekkie drzwi ułatwiają dostanie się do budynków. W wizualnym odbiorze tej inwestycji całości dopełniają duże, drewniane okna, wysokiej jakości, ekologiczne materiały wykończeniowe oraz detale uznanego projektanta Oskara Zięty – jego lampy oświetlające wejście w pierwszym budynku osiedla nazwano „świetlikami”.

Szczegóły inwestycji
Powierzchnia mieszkań 28 -108 m²
Liczba pokoi 1 - 5
Ilość pięter 5 - 8
Lokale usługowe 4
Data ukończenia Q4 2025

Etapy budowy

Start sprzedaży

Rozpoczęcie sprzedaży i zawieranie umów deweloperskich

Start budowy

Po spełnieniu wymogów prawnych, kontrolach oraz zaprojektowaniu dokumentacji rusza budowa Twojego nowego mieszkania. W tej fazie przygotowywany jest plac budowy, wytyczane są budynki, rozpoczynamy wykopy pod fundamenty.

Stan zero

Moment, w którym budynek wychodzi z ziemi. Każdego dnia będzie można przyglądać się postępom prac i dynamicznemu przyrostowi kolejnych kondygnacji. Następuje wylewka betonu, deskowanie oraz zbrojenie stropu.

Stan surowy otwarty

W tej fazie wykonujemy konstrukcję budynków oraz ich zadaszenie.

Stan surowy zamknięty

Na tym etapie są już wstawione okna, wykonane są ściany zewnętrzne oraz rozpoczynają się prace wykończeniowe.

Pozwolenie na użytkowanie

Na tym etapie roboty dotyczące zarówno budynków, jak i terenu otaczającego, są zakończone. Teraz przyszedł czas na kontrole przeprowadzane m.in. przez Straż Pożarną, Sanepid oraz Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego (PINB). Jeżeli nie ma zastrzeżeń, zostaje wydane pozwolenie na użytkowanie.

Przekazanie kluczy

Można się wprowadzać! Rozpoczyna się proces przekazywania kluczy przyszłym lokatorom.

Atrakcyjność lokalizacji

Holm House znajduje się między ulicami Domaniewską a Mariana Zdziechowskiego, w niedalekiej odległości od stacji metra Wierzbno i Wilanowska. Nieopodal jest handlowa Galeria Mokotów i duży teren rekreacyjny – Park Arkadia przy Pałacu Królikarnia. Doskonała infrastruktura tej części Warszawy, bliskość biznesowego zagłębia i zastosowanie innowacyjnych rozwiązań w budynkach sprawiają, że mieszkanie tutaj to najlepsza inwestycja.

Holm House w Warszawie to docelowo osiem budynków i ponad 800 mieszkań. Sześć z siedmiu budynków przy ul. Zdziechowskiego 4-11 ma już mieszkańców. Dziś mieszka tu już ponad 700 rodzin. Obecnie powstaje już ostatni etap inwestycji.

Filtruj mapę
Wyczyść filtry

Numer / Dostępność Powierzchnia Moc przyłączeniowa Rzut lokalu

U04

Dostępne

78,88 m2

25kW
U04
Dostępne
Powierzchnia

78,88 m2

Moc przyłączeniowa 25kW

  Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

  Treść zapytania:

  Dodaj do zapytania lokale z Ulubionych:


  Zapytanie wysłane!

  Dziękujemy, otrzymaliśmy Twoje zapytanie. Nasz doradza skontaktuje się z tobą przez podany adres e-mail lub numer telefonu.

  Ok

  Biuro sprzedaży

  Biuro sprzedaży Holm House i Jaśminowy Mokotów

  Zapraszamy do umówienia się na spotkanie w biurze sprzedaży.

  ul. Białego Dębu 1, Warszawa

  pon. 10.00 - 18.00, wt. 11.00 - 17.00, śr. - pt. 10.00 - 18.00

  Wyślij zapytanie